U ponedjeljak 15. siječnja 2018. godine seniorska momčad nogometnog kluba Polet započela je sa zimskim pripremama za nadolazeći proljetni dio prvenstva.

Kako je u ovo vrijeme aktualan prijelazni rok, niti na tom polju naš Upravni odbor na čelu s predsjednikom Miroslavom Novinščakom, te sportskim direktorom Zoranom Šardi ne miruje. O odlascima smo vas već izvijestili, klub je napustio Evald Vinko, te Nenad Radiković koji je zbog poslovnih i privatnih obveza zatražio odmor od nogometa. Još jedanput im se zahvaljujemo na njihovom doprinosu za naš klub.

Trenutno možemo potvrditi dolazak jednog igrača koji je danas u utorak 23.01.2018. godine u prostorijama kluba potpisao službene dokumente.

Riječ je o odličnom mladom veznom igraču Eriku Hozjanu koji je prešao u naše redove iz Slovenije. Prije dolaska u nogometni klub Polet Erik Hozjan branio je boje NK Odranci iz Odranci (3.Slovenska liga-zapad). Nogometnu karijeru započeo je u NŠ Nafta iz Lendave gdje je igrao sve do juniora kada prelazi u NK Mura, nakon juniora dvije je godine bio kapetan seniorske momčadi NK Mura iz Murske Sobote. Nakon Mure prelazi u Austriju u SV ASKO Bairisch Kölldorf, a nakon kratke epizode u Austriji vraća se u NK Nafta iz Lendave pa zatim u NK Odranci.

U jesenskom dijelu sezone 2017./2018. 3. Slovenske lige - zapad Erik Hozjan proglašen je jednim od tri najbolja igrača lige, to dovoljno govori o njegovoj kvaliteti i o tome kakvo pojačanje smo dobili u naše redove.

Nakon potpisivanja službenih dokumenata Erik Hozjan izjavio je:

Nakon interesa za mene nisam dugo dvojio oko prelaska u NK Polet. Znam da dolazim u organizirani klub s bogatom tradicijom. Moram napomenuti kako sam u ovo kratko vrijeme odlično prihvaćen od strane momčadi i cijelog stručnog stožera. Već sam odradio dva treninga, jedan u teretani i jedan na vanjskim terenima. Treninzi  su vrlo intenzivni, nadam se da ćemo se uz treninge i pripremne utakmice dobro pripremiti za nastavak prvenstva. Čuo sam kako na utakmice NK Polet dolazi puno gledatelja pa ovim putem pozdravljam najvjernije navijače Red Boys-e.

FOTO (Tomislav Kralj):

You have no rights to post comments

16. kolo 4. NL ČK-VŽ

NK Novi Marof