PRATITE NAS NA:

Nakon prve prvenstvene pobjede, slijedila je i prva utakmica na domaćem terenu. U 2. kolo. NL ČK-VŽ ugostili smo momčad NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec, koju smo porazili rezultatom 3:1

Utakmica 2. kola ponudila je puno zanimljivosti tokom cijelih 90. minuta. Gosti su dobro krenuli u utakmicu te poveli odličnim pogotkom Davora Piškora u 11. minuti. Nakon gola još jedan poništeni pogodak Međimurcu, prilikom kojeg se ozlijedio naš vratar Dino Jambres. Zbog ozljede morao ga je zamijeniti novopridošli vratar Mišel Horvat. Do kraja poluvremena bilo je još nekoliko prilika s jedne i druge strane koje nisu realizirane. U 40. minuti nakon duge lopte Hercega, Medved sam izlazi pred vratara koji ga grubo ruši, te nam daje priliku za izjednačenje. Sudac Turk sasvim zasluženo pokazuje crveni karton vrataru. Kazneni udarac kojeg izvodi  Vinko brani rezervni vratar Međimurca te rezultat poluvremena ostaje 0:1. NK Polet u drugom poluvremenu kreće puno bolje te već u 49. minuti Medved nakon ubačaja glavom posprema loptu u mrežu za 1:1. Kod gostiju se sve više vidio nedostatak isključenog igrača, te su se oni isključivo fokusirali na kontre. Nogometaši Poleta iskoristili su igrača više u 63. minuti, kad centaršut Hercega, Goričanec posprema za novi pogodak. Kraj svih nadanja gostiju zbio se u 88. minuti kad Goričanec svojim drugim golom rješava pitanje pobjednika. Na kraju zaslužena pobjeda sa nešto slabijim prvim i boljim drugim poluvremenom. Sljedeći naš protivnik u 3. kolu je NK Nedeljanec u nedjelju 3.9.2017. u 17:00 sati.