PRATITE NAS NA:

U subotu 30.09.2017. godine s početkom u 16:00 sati po sunčanom vremenu i odlično pripremljenom terenu pred oko 500 gledatelja odigrana je utakmica 7. kola 4.NL ČK-VŽ između momčadi NK Nedelišća i NK Polet.

Nogometni klub Polet u Nedelišću remizirao je s domaćim NK Nedelišće rezultatom od 1-1. Strijelac za NK "Polet" iz jedanaesterca bio je Tomislav Medved u 67. minuti, dok je za NK "Nedelišće" zabio Nenad Vibovec u 58. minuti utakmice.

Evald Vinko vezni igrač seniorske momčadi nakon utakmice komentirao je:

1. Kratki komentar utakmice s NK "Nedelišće" ?

Susreti protiv NK Nedelišće u zadnjih nekoliko godina konstantno donose povećani naboj s obje strane ( kako kod  igrača tako i navijača), a pogotovo sada, kada se radilo o dvije prvoplasirane ekipe na prvenstvenoj ljestvici. Od samog početka uspjeli smo nametnuti svoj način i ritam igre i u potpunosti 'zagospodarili' terenom. Naša dominacija trajala je čitavo prvo poluvrijeme te da nije bilo brzopletosti i nes(p)retnosti u samoj završnici, mogli smo domaćina prisiliti  da još koji put krene s centra. Početkom drugog poluvremena domaćin ubacuje nekoliko novih igrača i donekle uspostavlja ravnotežu na terenu. U ravnopravnoj igri uz nekoliko neiskorištenih prilika s obje strane svaka ekipa zabija po gol i na kraju osvaja samo po bod, koji nama ipak omogućuje zadržavanje vodeće pozicije.

2. Najavite utakmicu sljedećeg kola, susjedni derbi s NK" Rudar" ?

Što reći o nadolazećoj utakmici s momčadi NK Rudar, vjerojatno vrijedi gotovo sve isto kao i za protivnika iz prethodnog kola, osim što se za sve  nas sada javlja jedan dodatni motiv a to je draž pobjede u  trenutno najjačem  lokalnom derbiju Međimurja. Pozicija na ljestvici očito govori da je uz manje izmjene u sastavu,  novi - stari trener Rudara uspio posložiti i stabilizirati momčad. U ovakvim utakmicama rijetko se kalkulira i momčadi nastoje svakako doći do pobjede, i zato očekujem otvorenu i napadačku igru s obje strane. Vjerujem da smo u ovom trenutku bolja i kvalitetnija ekipa te da se uz glasnu podršku  naših vjernih Red Boysa, možemo nadati osvajanju nova 3 boda. Protivničkoj ekipi također želim puno uspjeha ali na utakmicama sa nekim drugim protivnicima.

U 8. kolu četvrte nogometne lige ČK-VŽ nogometni klub Polet na domaćem terenu igra s NK Rudar iz Murskog Središća. Susjedni derbi između momčadi NK "Polet" i NK "Rudar" je na rasporedu u subotu 07.10.2017. godine s početkom u 15:30 sati.