PRATITE NAS NA:

Nastavlja se popunjavanje igračke križaljke seniorske momčadi za narednu natjecateljsku sezonu.

Trener Mario Kovačević imat će na raspolaganju još dva nova kvalitetna igrača. Riječ je o Filipu Perčiću i Filipu Holiju.

Filip Perčić iz Lapšine domaći je 19-ogodišnji dečko i povratnik u naše redove. Kao veliki nogometni talent i izdanak naše škole nogometa otišao je u NK Varaždin gdje je uspješno nastupao u 1. HNL kadeta i juniora. Nogometni put odveo ga je u juniore ND Mura 05 Murska Sobora gdje ulazi u seniorski sastav. Ove godine je 4. mjestom u 1. Slovenskoj ligi izborio kvalifikacije za Europa ligu. Pošto u 3. HNL Sjever u startnoj postavi moraju biti tri igrača mlađa od 21 godine tako će se zasigurno i Filipu Perčiću pružiti prilika za pokazaivanje svojeg nogometnog znanja.

26-ogodišnjeg stopera Filipa Holija naši navijači upoznali su tokom nadmetanja s NK Bednja u 4. NL Čakovec – Varaždin. U seniorski nogomet ušao je u Ludbregu s NK Podravina, a zatim prolazi u NK Varaždin. Nakon godine i pol u NK Varaždin odlazi na jednu polusezonu u Mađarsku u FC Tatabánya. Jednu sezonu odigrao je i u FK Olimpik iz Sarajeva te zadnje dvije sezone u NK Bednja  Beletinec. Filip Holi iskusni je stoper koji će sigurno svojim predstavama i svojom visinom dovoditi u probleme brojne napadače 3. HNL Sjever.

Dolaskom Filipa Perčića, Filipa Holija te Josipa Brezovca i zadržavanjem kadra koji je osvojio 4. NL Čakovec – Varaždin nadamo se da će Polet i u 3. HNL Sjever igrati značajnu i zapaženu ulogu tokom čitavog prvenstva.

Pratite i dalje naše web stranice i službeni Facebook profil gdje ćemo vam i dalje donositi ekskluzivne vijesti vezane uz naš Polet. Uskoro ćemo objaviti i raspored prijateljskih utakmica te detalje oko sad već tradicionalnog turnira prijateljstva.

 

FOTO (Mihael Breznik):

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  9. kolo 3.HNL-Sjever

   NK Polet

  -

  NK Varteks

  Sveti Martin na Muri, 19.10.2019., 15:00 sati


  prethodno>>8. kolo 3.HNL-Sjever

  NK Podravina

  1-3

  NK Polet

 • Veterani +

  11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


  NK Mura

   vs

  NK Polet

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


  prethodno>>10.kolo Veterani


  NK Polet

  -

  NK Bratstvo

 • Juniori +

  14. kolo U-17 kvalitetna liga


  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN petica

  Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


  prethodno>>13.kolo


  ŠN Sveti Martin

  4-2

  ŠN Sloga/Strahoninec

 • U-14 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


  prethodno>>175.kolo

  NK Varaždin

  3-1

  NK Polet

 • U-12 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  4-0

  NK Polet

 • U-10 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  6-2

  NK Polet

 • U-8 +

  10.kolo POČETNICI  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN Sloga 09

  Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>9.kolo


  ŠN Sveti Martin

  1-1

  ŽNK Katarina Zrinski

 • 1