PRATITE NAS NA:

Seniorska momčad ovih dana ojačala se s nekoliko novih karika kako bi mogla što uspješnije ploviti 3. HNL – Sjever. Našem klubu priključio se defenzivac Marin Fadić te dva stručnjaka koja će pojačati stručni stožer, fizioterapeut Darjan Tomašić i trener vratara Dario Kos.

22-godišnji Marin Fadić dolazi iz drugoligaša NK Međimurje (Čakovec), a pravo nastupa imat će nakon rješavanja sve potrebne dokumentacije vezane uz transfer igrača. Nadamo se da će pravo nastupa imati već u idućem kolu kad na domaćem terenu dočekujemo NK Virovitica. Marin je svoju karijeru počeo u NK Adriatic (Split) da bi ju nastavio u HNK Hajduk (Split) U-19 pa preko NK Dugopolje došao u HNK Hajduk (Split) II. Preko NK Hrvace i BSK Zmaj Blato dolazi u NK GOŠK – Dubrovnik 1919. Nakon polusezone u Dubrovniku Marin Fadić dolazi u NK Međimurje (Čakovec) gdje u proljetnoj polusezoni bilježi 6 nastupa u 2. HNL. Marinu želimo dobrodošlicu u naš klub te puno zdravlja, a izostankom ozljeda sigurni smo da će pružiti puno radosti za naše navijače.


Ulaskom 3. HNL – Sjever porasli su zahtjevi natjecanja i konkurencija te ako želimo biti uspješni morali smo pojačati ne samo momčad već i stručni stožer. Jedna od novosti u klubu je dovođenje stručnog i licenciranog trenera vratara koji trenutno i radi u ŠN Varaždin. Riječ je o Dario Kosu, on će osim s golmanima seniorske momčadi (Dino Jambres i Mišel Horvat) intenzivno raditi i s Nikom Perčićem, perspektivnim juniorskim vratarem koji ozbiljno kuca na seniorska vrata. Osim njih Dario će jednom tjedno trenirati i sve vratare svih mlađih uzrasnih kategorija naše Škole nogometa. Angažiranje licenciranog trenera vratara svakako je hvalevrijedan potez Uprave kluba i Škole nogometa.

Na domaćoj derbi utakmici protiv NK Rudar (Mursko Središće) i pobjedi 4:0 od klupe se nakon više od 30 godina oprostio naš fizioterapeut Dragutin Kralj. Umjesto njega, ulogu fizioterapeuta obavljat će Darjan Tomašić iz Varaždina. Darjan je prije dolaska u NK Polet bio fizioterapeut u NK Varteks iz Varaždina u razdoblju od 2010. do 2012., pa nakon Varteksa od 2013. do kraja 2017. godine u NK Slaven Belupo iz Koprivnice. U drugom dijelu sezone 2018./2019. ulogu fizioterapeuta obavljao je u NK Varaždin da bi se početkom ove sezone pridružio nama u NK Polet.
Dovođenjem trenera vratara i fizioterapeuta smo opet napravili stepenicu više u funkcioniranju kluba, stepenica koja je potrebna itekako potrebna u višem rangu natjecanja.

FOTO:

 

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  Finale Kup-a MNS-a

   NK Rudar

  -

  NK Polet

  Mursko Središće, 08.08.2020., 17:30 sati


  prethodno>>1/2 finale Kup-a

  NK Graničar

  1-4

  NK Polet

 • Veterani +

  11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


  NK Mura

   vs

  NK Polet

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


  prethodno>>10.kolo Veterani


  NK Polet

  -

  NK Bratstvo

 • Juniori +

  14. kolo U-17 kvalitetna liga


  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN petica

  Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


  prethodno>>13.kolo


  ŠN Sveti Martin

  4-2

  ŠN Sloga/Strahoninec

 • U-14 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


  prethodno>>175.kolo

  NK Varaždin

  3-1

  NK Polet

 • U-12 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  4-0

  NK Polet

 • U-10 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  6-2

  NK Polet

 • U-8 +

  10.kolo POČETNICI  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN Sloga 09

  Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>9.kolo


  ŠN Sveti Martin

  1-1

  ŽNK Katarina Zrinski

 • 1