PRATITE NAS NA:

Nakon prisilne stanke izazvane pandemijom korona virusa odmah nakon popuštanja mjera počele su pripreme naše seniorske momčadi za proljetni nastavak prvenstva u 3. HNL – Sjever.

Izabranike trenera Matije Kristića očekuje žestoki ritam treninga i utakmica kako bi što spremnije ušli u nadolazeće prvenstvo.

Do početka zajedničkih priprema naši momci marljivo su individualno trenirali kako bi fizički što spremniji došli na prvi zajednički trening. Kako su do sada zbog dobro nam poznatih razloga bili zabranjeni zajednički treninzi igrači su jedva čekali da opet zajedno treniraju. Tako su se jučer, u ponedjeljak 1. veljače 2021. na našem igralištu okupili svi naši seniorski igrači iz jesenske polusezone osim Emanuela Mihalića koji je ostvario transfer u lidera 2. HNL NK Hrvatski Dragovoljac i Dejana Mezge koji je opravdano odsutan zbog bolesti. Seniorima će se priključiti i nekoliko juniora. Čelni ljudi kluba aktivno rade kako bi eventualno doveli pokoje ozbiljno pojačanje za našu momčad, ali za sada još nije ništa službeno dogovoreno i potvrđeno. Eventualne prinove u našoj momčadi predstavit ćemo vam na našoj web i Facebook stranici.

Kako trenutno kod nas nisu idealni uvjeti za treniranje zbog napadalog snijega i mokrih terena odlučili smo omogućiti treneru Kristiću i njegovim igračima bolje uvjete. Tako već u četvrtak 4. veljače momčad i stručni stožer putuju na kratke pripreme u istarski Medulin, koje su bile već zakazane za siječanj ali zbog epidemiološke situacije nisu se ostvarile. Tamo nas očekuju 4 intenzivna treninga i jedna pripremna utakmica u subotu s FK Rudar iz Prijedora. Uvjereni smo da će naši dečki kvalitetno iskoristiti odlične uvjete koje ćemo im pružiti.

Nastavak priprema odvijat će se na naši vanjskim terenima. Nadamo se da će nas poslužiti vremenski uvjeti kako bi što kvalitetnije odradili sve što je isplanirao naš strateg Matija Kristić. Tijekom proteklih mjeseci u sklopu zgrade gdje su svlačionice uređuje se klupska teretana. Projekt teretane višegodišnja je želja čelnih ljudi kluba. Ovih dana završiti će se i taj kapitalni projekt koji će još više poboljšati uvjete  koje pruža naš klub, potrebno je nabaviti još nekoliko sprava i urediti nekoliko detalja. Naravno da će teretana olakšati i modernizirati treninge naših seniora, ali će svakako biti i veliki impuls i poticaj za treniranje i našim nešto mlađim igračima.

Dogovorene su pripremne utakmice 13.02.2021. s NK Nafta (Lendava) i 20.02.2021. s USV St.Anna am Aigen ali zbog zapetljane situacije oko korona virusa i nepredvidivih epidemioloških mjera za sad vam nismo u mogućnosti potvrditi taj raspored pripremnih utakmica, ali svakako ćemo vas o tome na vrijeme obavijestiti putem službene web i Facebook stranice. Podsjećamo vas da smo jesenski dio prvenstva završili na 3. mjestu, trenutno sa samo bodom zaostatka za liderom. Za sada je predviđeno je da se prvo proljetno kolo odigra u subotu  27.02.2021. godine. Naše dečke na domaćem terenu odmah očekuje derbi protiv drugoplasiranog NK Radnik. Nadamo se dobro odrađenim pripremama, što manje ozljeda te puno radosti u proljetnom dijelu prvenstva.

#ZaKoga #ZaPolet  

FOTO (Tomislav Kralj):

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  15. kolo 3.HNL-Sjever

   NK Polet

  -

  NK Radnik

  Sveti Martin na Muri, 06.03.2021.


  prethodno>> 14. kolo 

  NK Polet

  3-0

  NK Bjelovar

 • 1