PRATITE NAS NA:

Naši višegodišnji sportski prijatelji, momčad NK Osijek opet dolazi u svoju staru bazu, na naše terene u Svetom Martinu na Muri.
Nakon subotnje prvenstvene utakmice HNK Hajduk (Split) - NK Osijek koja je završila rezultatom 3-1, Osječani dolaze u hotel Golfer u Terme Sveti Martin. Predviđeno je da na našim terenima treniraju dva puta dnevno. U našem kraju Bijelo-plavi ostaju do srijede. Naime u srijedu 9. studenog 2022. u 15.30 sati na Gradskom stadionu u Varaždin protiv NK Varaždin igraju 1/8 finala Supersport hrvatskog kupa. 
Osiječanima želimo sportsku sreću u nadolazećim utakmicama te ugodan boravak na našim terenima. Nadamo se da će se ubrzo vratiti u Sveti Martin na Muri. 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  15. kolo 3.NL-sjever

   NK Papuk Osječko 1664

  -

  NK Polet

  Orahovica, proljeće 2023., 14:00 sati


  prethodno>> 14. kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  2-1

  ŽNK Virovitica

 • 1