PRATITE NAS NA:

U petak 09.12.2022. godine u kongresnoj dvorani hotela Termi Sveti Martin održana je tradicionalna "Poletova noć 2022".

Nogometni klub "Polet" u prosincu svake godine održava svoju tradicionalnu zabavu pod nazivom „Poletova noć“ koja je uvijek pa tako je i ove godine bila lijepo posjećena, više od 130 gostiju došlo je u hotel Termi Sveti Martin kako bi pokazali svoju privrženost klubu i profeštali uspješnu sportsku 2022. godinu. Na Poletovoj noći goste je zabavljao Activ Bend, a prisutni su bili i svi igrači seniorske momčadi i članovi uprave kluba na čelu s predsjednikom Miroslavom Novinščak. Predsjednik kluba Miroslav Novinščak igračima seniorske momčadi uručio je i skromne poklone za dobre sportske rezultate u 2022. godini.

I ove godine osim dobre zabave i plesa poseban ugođaj samom druženju dali su tombola i "ples srca" s vrijednim nagradama, između ostalog 7 dana apartmana za dvije osobe na moru.

FOTO (Stanko Perčić):

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1