PRATITE NAS NA:

Prijašnjih godina Sveti Martin na Muri pokazao se za mnogobrojne klubove i reprezentacije kao vrlo kvalitetna destinacija za odrađivanje priprema i treninga.

Ove godine opet ćemo na našim terenima imati prilike gledati nekoliko vrhunskih profesionalnih momčadi.

Aktualni prvak bosanskohercegovačke Premier lige Hrvatski športski klub Zrinjski iz Mostara odlučio se i ove pripreme za nadolazeću  europsku i nacionalnu sezonu odraditi baš kod nas u Svetom Martinu na Muri. Trenirat će na našim terenima od nedjelje 18. lipnja 2023. do srijede 28. lipnja 2023. godine. Predviđeno je da odrađuju dva treninga dnevno na našim terenima te odigraju nekoliko pripremnih utakmica. Smještaj i relaksaciju između treninga i utakmica potražit će u hotelu Golfer **** u Toplicama Sveti Martin. Za srijedu 21. lipnja 2023. godine u 18:30 sati zakazana je utakmica sa slovenskim prvoligašem NŠ Mura iz Murske Sobote. Ova prijateljska utakmica između aktualnog BiH prvaka i prvaka Slovenije iz sezone 2020./2021. je otvorena za sve gledatelje. Stoga vas ovim putem pozivamo da dođete u srijedu u 18:30 sati na igralište NK Polet i uživate u kvalitetnom nogometu. Ostale prijateljske utakmice u ovom pripremnom ciklusu HŠK Zrinjski neće igrati na našem igralištu.

HŠK Zrinski osnovan je 1905. godine. Nadimak kluba je „Plemići“ ili „Zrinja“. Domaće utakmice igraju na stadionu Pod Bijelim Brijegom, kapaciteta 25.000 gledatelja. Osvajači domaćeg prvenstva bili su 8 puta, a ove godine po drugi puta su osvojili i nogometni kup BiH. Trener seniorske momčadi je Krunoslav Rendulić, a najvrjednji igrač im je na posudbi iz GNK Dinamo Zagreb, Mario Čuže od 1 milijun €. Ukupna vrijednost seniorskog sastava je 8,10 milijuna €. Na svakoj utakmici vjerno ih prate njihovi navijači „Ultras – Zrinjski“. 

Plemićima iz Mostara želimo dobrodošlicu u našu sredinu te da se što kvalitetnije pripreme za nadolazeće europske i domaće izazove. Želimo im što manje ozljeda i čim uspješniju sezonu koja je već pred nama.

PRIPREMNE UTAKMICE:

21.06.2023. Sveti Martin na Muri 18:30h; HŠK ZRINJSKI - NŠ MURA (SLO)

24.06.2023. Varaždin 18:30h; NK VARAŽDIN - HŠK ZRINJSKI

28.06.2023. NK LOKOMOTIVA - HŠK ZRINJSKI

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  7.kolo 3.NL-sjever

   NK Pitomača

  -

  NK Polet

  Pitomača, 30.09.2023., 16:00 sati


  prethodno>> 6.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  4-1

  NK Međimurje (Čakovec)

 • 1