PRATITE NAS NA:

U nastavku Vam donosimo dio intervjua koje još nismo objavili.

Nakon svečane sjednice povodom 50 godina kluba te otvaranja izložbe o povijesti kluba nastavlja se obilježavanje 5 desetljeća postojanja NK Polet. Predviđeno je da se svaki tjedan na našim službenim web stranicama objaviti po jedan interviju s nekim od "najvažnijih" osoba iz povijesti NK Polet.

U nedjelju 9. kolovoza 2015. godine održala se svečana sjednica povodom 50 godina kluba s brojnim uzvanicima i to je bio najsvečaniji dio obilježavanja 50 godina postojanja NK Polet. Osim svečane sjednice održalo se niz događaja kojima se obilježava ova lijepa obljetnica. Obilježavanje 50 godina postojanja kluba nije završilo već traje čitave 2015. godine.

Narednih nekoliko tjedana predvidjeli smo svaki tjedan objavljivanje na našim web stranicama interviju s nekim od najznačajnijih osoba iz 50 godina duge povjesti kluba. Svakog tjedna će se na dnu ovog teksta objaviti video isječak razgovora s osobama koje su obilježile 50 godina povijesti NK Polet. Autor i snimatelj video intervjua je Stanko Perčić, a za video obradu zaslužan je Andrej Goričanec.

Objavit ćemo video intervijue s slijedećih deset osoba:


pok. Antun Kos – počasni član, osnivač i prvi predsjednik kluba
Ivan Brodar – počasni član te dugogodišnji trener kluba
Mijo Karlovčec – bivši igrač, trener, domar i član uprave kluba
Josip Sobočan – bivši igrač, trener i član uprave kluba
Franjo Makovec – bivši predsjednik i član uprave kluba, načelnik Općine Sveti Martin na Muri
Branko Varšić – bivši igrač i član uprave kluba, voditelj veterana
Stjepan Perčić – bivši igrač i trener kluba, trener u ŠN Sveti Martin
Mijo Flac – član uprave i bivši igrač i predsjednik kluba
Tomislav Kralj – član uprave i bivši igrač i predsjednik kluba
Stanko Perčić – član uprave kluba

Nadamo se da ćemo i ovim intervijuima još više približiti povijest našeg kluba svim simpatizerima i navijačima, a posebno mlađim naraštajima.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  7.kolo 3.NL-sjever

   NK Pitomača

  -

  NK Polet

  Pitomača, 30.09.2023., 16:00 sati


  prethodno>> 6.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  4-1

  NK Međimurje (Čakovec)

 • 1