PRATITE NAS NA:

U Svetom Martinu na Muri će trenirati ženska "A" reprezentacija Islanda koja će u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 2017. godine odigrati kvalifikacijski susret u ponedjeljak s ženskom reprezentacijom Slovenije.

U petak 23. listopada 2015. godine u LifeClass Terme Sveti Martin stiže ženska reprezentacija Islanda, koja će boraviti u toplicama sve do ponedjeljka 26.10. kada u Lendavi igra kvalifikacijski susret za odlazak na Europsko prvenstvo 2017. s ženskom selekcijom Slovenije. Ženska reprezentacija Islanda trenirati će i pripremati se za susret s Slovenijom na terenima nogometnog kluba Polet.

Prvi trening će održati u subotu 24.10.2015. godine od 15:30 do 17:00 sati, a drugi trening je na rasporedu u nedjelju, ali termin treninga još nije poznat.

 

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  15. kolo 3.HNL-Sjever

   NK Polet

  -

  NK Radnik

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2021.


  prethodno>> 14. kolo 

  NK Polet

  3-0

  NK Bjelovar

 • 1