PRATITE NAS NA:

Poznato je da NK Polet ima brojne i vjerne navijače, kako na domaćem terenu tako i u gostujućim utakmicama. Da bi ih još više potaknuli da dolaze na naše utakmice ali i nagradili odlučili smo organizirati nagradnu igru.

Dolaskom na bilo koju od domaćih utakmica (MŽNL ČK-VŽ ili Cup MNS-a) u trenutnoj, jesenskoj polusezoni te kupnjom ulaznice možete sudjelovati u nagradnoj igri. Za sudjelovanje u nagradnoj igri jedini zadatak vam je na poleđini kupljene ulaznice čitko upisati svoje podatke (ime i prezime, adresa i broj telefona) te tu ulaznicu ubaciti u za to predviđeno kutiju koja će se nalaziti u prostoriji kod šanka. Svaki gledatelj u nagradnoj igri može sudjelovati više puta.

Vlasnici godišnjih karata ne trebaju ništa ispunjavati i ostavljati svoje podatke već automatski ulaze u nagradnu igru.

Ulaznice s nepotpunim ili pogrešnim podacima su nevažeće i ne ulaze u izvlačenje.

U nagradnoj igri mogu sudjelovati domaći i gostujući navijači.

Izvlačenje sretnih dobitnika bit će nakon zadnjeg kola jesenske polusezone koje se igra 26. studenog 2016. godine u službenim prostorijama NK Polet, a sretni dobitnici o preuzimanju nagrade bit će obaviješteni telefonski i preko naše web stranice.

Predviđene su zaista bogate nagrade, a one su sljedeće:

1.       1. nagrada – pečeni odojak

2.       2. nagrada – službena crvena jakna NK Polet

3.       3. nagrada – 2 butelje vina "Vinarije Novinščak" + dvije cjelodnevne karte za kupanje u Life Class Termama Sveti Martin

 

Sva ostala pravila i odredbe nagradne igre donosi organizator.

Nadamo se velikom odazivu u nagradnoj igri te želimo sreću svim sudionicima!

 

ORGANIZATOR NK POLET

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  7.kolo 3.NL-sjever

   NK Pitomača

  -

  NK Polet

  Pitomača, 30.09.2023., 16:00 sati


  prethodno>> 6.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  4-1

  NK Međimurje (Čakovec)

 • 1