PRATITE NAS NA:

U subotu 24.08.2019. godine s početkom u 17:00 sati po sunčanom vremenu pred oko 800 gledatelja odigrano je drugo prvenstveno kolo 3.Hrvatske nogometne lige-Sjever između momčadi NK Polet i NK Rudar iz Murskog Središća.

U drugom prvenstvenom kolu novoosnovane 3.HNL-Sjever na domećem terenu u međimurskom derbiju NK Polet pobjedio je NK Rudar rezultatom 4-0. Strijelci na današnjoj utakmici za NK "Polet" bili su Marko Šarić u 19. minuti, Dejan Mezga u 82. minuti i 85. minuti i Josip Brezovec u 90+2. minuti utakmice.

0

U trećem kolu 3.HNL-Sjever  NK Polet gostuje u Orahovici, sastaju se NK Papuk iz Orahovice i NK Polet. Utakmica je na rasporedu u petak 06.09.2019. u 17:00 sati.

Prije početka prvenstvene utakmice s NK Rudar upriličena je mala svečanost povodom odlaska u mirovinu dugogodišnjeg fizioterapeuta Dragutina Kralj. Dragutin se odlučio od ove sezone oprostiti od te funkcije te je pred ovaj derbi bio  idealan trenutak da mu se zahvalimo. Drago je bio fizioterapeut seniorske momčadi više od 30 godina. Sudjelovao je u svim uspjesima naše momčadi. U ulozi fizioterapeuta proslavio je 5 naslova prvaka prvenstva, 3 naslova prvaka Međimurja u malom nogometu na mantinele te 1 osvojeni Kup Međimursog nogometnog saveza.

Osim zadaće fizioterapeuta naš Drago obavljao je i druge popratne poslove vezane uz seniorsku momčad.  Naravno da ostaje i dalje vezan uz naš Polet. Drago će i dalje biti član Uprave kluba te i dalje aktivno sudjelovati u svim aktivnostima kluba.

Ovim putem najiskrenje se zahvaljujemo na svemu što je pružio klubu. Također ovo je prilika da se zahvalimo i njegovoj obitelji koja je dala veliki doprinos našem klubu. Ovom mu je prilikom predsjednik NK Polet Miroslav Novinščak za sve godine vjernosti crvenoj boji uručio skroman poklon.