PRATITE NAS NA:

U subotu 26.08.2023. godine s početkom u 17:30 sati po sunčanom vremenu u Svetom Martinu na Muri pred 200 gledatelja odigrano je 2. kolo 3. Nogometne lige-Sjever između momčadi NK Polet i NK Podravina iz Ludbrega.

U drugom kolu jesenskog dijela natjecanja 3.NL-Sjever 2023./2024. na domaćem terenu NK Polet pobijedio je NK Podravina, rezultat utakmice bio je 4-0. Strijelci na današnjoj utakmici za NK "Polet" bili su Mauro Benko u 12.minuti, Hrvoje Kudumija u 51.minuti -autogol, Erik Vincetić u 70.minuti i Domen Štefanec u 79. minuti utakmice.

REZULTATI 2. KOLA 3.NL-SJEVER

Polet - Podravina   4:0
Virovitica - Međimurje   2:2
Pitomača - Varteks   2:2
Koprivnica - Graničar   0:2
Dinamo - Rudar   1:2


TABLICA 3.NL-SJEVER:

Tablica 3.NL-sjever

Prije početka utakmice upriličena je mala svečanost za našeg kapetana Nikolu Barata koji je već deset godina kapetan seniorske momčadi. Predsjednik NK Polet tim povodom uručio mu je skromni poklon. Naime, u ljetnom prijelaznom roku 2013. godine u naš klub stigao je mladi i talentirani Nikola Barat. Odmah smo znali da će biti pojačanje u veznom redu. 10 godina poslije postao je jedan od najdugovječnijih kapetana i jedna od najvećih legendi kluba. Negdje između, u tih 10 sezona pokupio je i 3 naslova međužupanijske lige, naslov 3.Hrvatske nogometne lige-sjever, 3 naslova malonogometnog prvenstva Međimurja i jedan međimurski Kup. Do danas skupio je ukupno 280 službena nastupa, što u prvenstvu, što županijskom, što u nacionalnom Kupu. Sve vrijeme Nikola je bio kapetan i s ponosom nosio broj 10 na svojim leđima. Već cijelo desetljeće dirigira našom igrom s pozicije zadnjeg veznog. S pravom možemo reći da je on naš motor ekipe, ali njegova mirnoća pod najvećim pritiskom je neprocjenjiva za Polet. Jednako je snažan i u ofenzivnom i defenzivnom dijelu igre. Naši navijači Red Boys-i svrstavaju ga uz bok najvećih legendi kluba te je on jedan od miljenika naše publike. Nikola je također poznat po izuzetno fer i poštenoj igri i sjajnom karakteru stoga ga cijene i protivnici i suci. Važno je napomenuti da je Nikola lider na terenu, ali isto tako i van terena te je školski primjer kako bi se svi kapetani morali ponašati. Svojim stavom, znanjem, karakterom i ponašanjem s pravom je uzor i primjer mnogim mladim nogometašima. 

 

Sljedeću utakmicu nogometni klub Polet igra u gostima u subotu 02.09.2023. godine s početkom u 17:00 sati, sastaju se NK Rudar (Mursko Središće) i NK Polet.

 

FOTO (Mihael Breznik):

 

 

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

4:1

NK Polet
NK Međimurje
 
6.kolo, 3.NL Sjever
23.09.2023., 16:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  7.kolo 3.NL-sjever

   NK Pitomača

  -

  NK Polet

  Pitomača, 30.09.2023., 16:00 sati


  prethodno>> 6.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  4-1

  NK Međimurje (Čakovec)

 • 1