PRATITE NAS NA:

1.kolo Cup-a MNS-a NK"Borac" - NK"Polet" (VIDEO!)

U nedjelju 03.08.2014. godine u 18:00 sati odigrano je prvo kolo Cup-a Međimurskog nogometnog saveza između momčadi NK"Borac" (Donji Hrašćan) i NK"Polet". U utakmici prvog kola Cup-a uvjerljivo je slavio NK"Polet" rezultatom 1-7. Pedesetak gledatelja koji su prisustvovali ovoj utakmici mogli su vidjeti 8 golova, od toga i tri vrlo atraktivna gola, kojima su strijelci bili Ivković, Stojko, Goričanec. Naša momčad u utakmicu je ušla dosta nervozno i već u trećoj minuti uslijedio je hladan tuš za naše navijače, jer udarcem pod gredu sa 40-ak metara domaći igrač Neven Ivković iznenađuje našeg vratara Emanuela Perčić i goste dovodi u vodstvo od 1-0. Nakon početnog šoka i vodstva domaćina od 1-0 naši redovi se konsolidiraju i poravnavamo rezultat na 1-1, strijelac Uroš Stojko. Izjednačujući pogodak donio je mirnoću u našu momčad i nakon toga utakmica se igra samo na domaćoj polovici tj.domaćim golom. Naša momčad nakon poravnanja rezultata postiže još šest pogodaka za konačnu pobjedu 1-7.

U drugom kolu Cup-a MNS-a gostujemo u Donjem Koncovčaku kod istoimenog domaćina koji je pobijedio u prvom kolu NK"Budućnost" Podbrest sa 5-0. Utakmica II.kola Cup-a MNS-a između NK"Donji Koncovčak" - NK"Polet" igra se u nedjelju 10.08.2014.g u Donjem Koncovčaku s početkom u 18:00 sati.

NK"Borac" Donji Hrašćan: Josip Harmičar, Marko Jurčec, Mišel Pozderec, Jurica Mavrin, Neven Ivković, Leon Branilović, Ivica Pozderec, Nikola Baksa, Matija Pintarić, Nikola Pavlic, Dalibor Ivković, Petar Harmičar, Mario Mesarić, Hrvoje Srnec, Deni Vidović, Vanja Baranašić.

NK"Polet" Sv.Martin na Muri: Emanuel Perčić, Marko Sobočan, Mihajel Karlovčec, Filip Vršić, Evald Vinko, Uroš Stojko, Zoran Šardi, Andrej Goričanec, Nenad Radiković, Antonio Zadravec, Mario Turk, Karlo Goričanec, Dino Karlovčec, Vedran Paler, Kristijan Padarić, Patrik Vršić.

Strijelci: 1-0 Neven Ivković (Borac), 1-1 Uroš Stojko, 1-2 Andrej Goričanec, 1-3 Andrej Goričanec, 1-4 Dino Karlovčec, 1-5 Andrej Goričanec, 1-6 Dino Karlovčec i 1-7 Uroš Stojko.

U utorak 05.08.2014.g u 18:00 sati u Sv.Martinu na Muri igra se prijateljska utakmica između NK"Polet" i NK"Sloga" (Čakovec).

{youtube}JFQD_WOsW8Q{/youtube}

 

 

 

25. kolo 3.HNL-Sjever NK "Polet" - NK "Međimurje"

Nakon dvije uzastopne pobjede pred našom ekipom se već u srijedu našao novi izazov. U goste nam je u sklopu 25. kola 3. HNL - Sjever došla vodeća momčad lige NK "Međimurje" iz Čakovca. Odlična utakmica pred oko 400 gledatelja na kraju je završila podjelom bodova, 2:2. Pogledajte video...

24. kolo 3.HNL-Sjever NK "Graničar" - NK "Polet"

Nakon domaće pobjede u prošlom kolu protiv NK "Podravine" iz Ludbrega naša momčad u nedjelju 27.4.2014. godine gostovala je u Kotoribi kod NK "Graničara". Na kraju međimurskog derbija NK "Polet" je slavio s 0-3. Strijelci u četvrtoj ovogodišnjoj gostujućoj pobjedi bili su Nikola Barat u 17. minuti, Karlo Goričanec u 25. minuti te Ante Begović u 45. minuti. Pogledajte video...

23.kolo 3.HNL-Sjever NK"Polet" - NK "Podravina"

U subotu, 19.travnja 2014. godine16:30 sati odigrano je 23.kolo 3.HNL-Sjever između NK "POLET" i NK "PODRAVINA" iz Ludbrega. Po promjenljivom vremenu, pred oko 300 gledatelja NK"Polet" na domaćem terenu pobjedio je rezultatom 3-0. Strijelci na današnjoj utakmici bili su Valentin Cvetković u 18.minuti i 49.minuti (11m) te Ivan Škvorc u 65.minuti. Pogledajte video...


Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

4:1

NK Polet
NK Međimurje
 
6.kolo, 3.NL Sjever
23.09.2023., 16:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  7.kolo 3.NL-sjever

   NK Pitomača

  -

  NK Polet

  Pitomača, 30.09.2023., 16:00 sati


  prethodno>> 6.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  4-1

  NK Međimurje (Čakovec)

 • 1