PRATITE NAS NA:

U subotu 21.05.2022. godine s početkom u 17:30 sati po oblačnom i kišovitom vremenu u Čakovcu odigrano je peto kolo "Liga za prvaka" 3. Hrvatske nogometne lige-Sjever između momčadi NK Međimurje i NK Polet.

U 5.kolu "Lige za prvaka" 3.HNL-Sjever, na gostujućem terenu u Čakovcu na stadionu SRC Mladost NK Polet pobjedio je rezultatom 0-4 . Strijelci na današnjoj utakmici za NK "Polet" bili su Marko Šarić u 18.minuti, Leonard Mesarić u 35. minuti, Nino Patafta u 65.minuti i  Igor Šegović u 77. minuti utakmice. NK Polet ovom pobjedom u posljednjem kolu osvojio je naslov prvaka 3.HNL-sjever.

REZULTATI 5.KOLA "LIGA ZA PRVAKA" 3.HNL-SJEVER:

Međimurje - Polet   0:4
Podravina - Mladost   0:4
Bjelovar - Radnik   5:3

 

REZULTATI 5.KOLA "LIGA ZA OSTANAK" 3.HNL-SJEVER:

Koprivnica - Virovitica   5:3
Podravac - Papuk   3:0
Rudar - Varteks   3:3


KONAČNA TABLICA 3.HNL-SJEVER:

Tablica "Liga za prvaka" 3.HNL- Sjever 

Ovim putem ČESTITAMO na naslovu 3.Hrvatske nogometne lige - sjever glavnom treneru Matiji Kristić, predsjedniku Miroslavu Novinščak i cijelom stručnom stožeru koji su i ove sezone odradili 'lavovski posao', a posebno treba čestitati igračima seniorske momčadi na zalaganju, trudu i dobrim igrama kojima su stigli do naslova 3.HNL-sjever.

Posebno se zahvaljujemo ispred UO NK Polet i seniorske momčadi svim simpatizerima, navijačima i navijačkoj skupini "Red Boys" koji su nas tokom cijele sezone u velikom broju zdušno bodrili, podržavali i navijali kako bi stigli do naslova prvaka.

 

FOTO (emedjimurje.hr, Zlatko Premuš, Mihael Breznik):

 

 

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

4:1

NK Polet
NK Međimurje
 
6.kolo, 3.NL Sjever
23.09.2023., 16:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  7.kolo 3.NL-sjever

   NK Pitomača

  -

  NK Polet

  Pitomača, 30.09.2023., 16:00 sati


  prethodno>> 6.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  4-1

  NK Međimurje (Čakovec)

 • 1