PRATITE NAS NA:

Ovog, za našu juniorsku ekipu vrlo uspješnog, vikenda odigrane su dvije utakmice. U subotu je odigrana utakmica u međimurskoj ligu gdje smo u gostima u Gornjem Kraljevcu pobijedili drugoplasiranu momčad lige rezultatom 0:6, a u nedjelju još uvjerljivije na domaćem terenu porazili momčad NK“RUDAR“ iz Murskog Središća rezultatom 8:0.

SUBOTA, 04.10.2014., NK“NAPREDAK“ Gornji Kraljevec – NK“POLET“ 0 - 6

NK „POLET“: Novak Patrik, Zadravec Denis, Novinščak Luka, Sakač Marko, Vršić Patrik, Tomšić Filip, Turk Ivan, Padarić Kristijan, Srša Marko, Kraljić Antonio, Modlic Mario, Ferlin Nikola, Čurin Roberto

Strijelci: Padarić Kristijan x 2, Ferlin Nikola x 2, Turk Ivan, Srša Marko

 

U derbiju kola naša momčad je gostovala kod drugoplasirane momčadi iz Gornjeg Kraljevca. Uz niz promašenih prilika iz kategorije „vjerovali ili ne“, postigli smo 6 zgoditaka i sa maksimalnim brojem bodova sigurno držimo vrh prvenstvene ljestvice.

 

NEDJELJA, 05.10.2014., NK“POLET“– NK“RUDAR“ Mursko Središće 8 - 0

NK „POLET“: Perčić Emanuel, Koprivec Sanjin, Vršić Patrik, Novinščak Luka, Sakač Marko, Vršić Filip, Padarić Kristijan, Vinko Evald, Karlovčec Dino, Kraljić Antonio, Ferlin Nikola, Zadravec Denis, Turk Ivan, Čurin Roberto, Oletić Antonio, Modlic Mario

Strijelci: Padarić, Karlovčec, Vršić Filip, Vinko x 2, Ferlin x 2, Sakač

 

U nedjelju je odigran susjedski derbi protiv ekipe NK „RUDAR“ iz Murskog Središće. Gosti su 20-ak minuta odolijevali napadima naše momčadi kada Padarić otključava vrata gostiju i dalje je bilo samo pitanje broja golova u mreži gostiju. Pogotke naših igrača pogledajte u nastavku (VIDEO).

               

Osim napadača koji su zabili 14 pogodaka valja pohvaliti i sve bolju igru obrane, na čelu sa odličnim vratarima Patrikom Novakom i Emanuelom Perčićem, te „ministrima obrane“ Patrikom Vršićem i Markom Sakačem, zbog nula golova u našoj mreži proteklog vikenda.

               

Okrećemo se novim izazovima i već ove srijede u prijateljskoj utakmici gostujemo kod NK“NAFTA“ iz Lendave, a u NEDJELJU 12.10.2014. u 10:00 je na rasporedu novi domaći susret protiv ekipe NK“IVANČICA“ iz Ivanca.           

 

Dođite i podržite naše mlade nogometaše!

 

Trener: Alen Stojko

 

{youtube} QHe9YGpyEAk&list{/youtube}

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1