PRATITE NAS NA:

Osvrt na sezonu 2014./2015. - JUNIORI

Ovog tjedna završen je natjecateljski dio sezone 2014./2015. u juniorskoj konkurenciji. Naša momčad natjecala se u dvije lige, međimurskoj juniorskoj A ligi i juniorskoj ligi HNS-a središte sjever.

 

Puno igrača je priključeno seniorskoj momčadi što se odrazilo na dolaske na trening, te se reflektiralo i na neke rezultate tokom sezone, ali kada sve sumiramo možemo biti vrlo zadovoljni prikazanim od strane juniorske momčadi. U obje lige naša momčad zauzela je uvjerljivo prvo mjesto, dok smo u kup natjecanju izgubili u polufinalu od objektivno bolje momčadi NK "Međimurje".

JUNIORI HNS – SREDIŠTE SJEVER

U juniorskoj konkurenciji Hrvatskog nogometnog saveza – središte sjever naša momčad odigrala je 21 utakmicu, sa 13 pobjeda, 6 neriješenih utakmica i 2 poraza. Skupili smo 45 bodova (7 više od drugoplasirane Podravine), te zauzeli uvjerljivo prvo mjesto sa gol razlikom 74 – 22. Najviše pogodaka za našu ekipu postigli su Nikola Ferlin (17, ujedno i najbolji strijelac lige), Evald Vinko (10), Filip Vršić (10), Dino Karlovčec (9). Valja napomenuti da prijespomenuti igrači dio utakmica nisu odigrali zbog obaveza u seniorskoj ekipi gdje igraju zapažene uloge.

JUNIORI A - MNS

U međimurskoj ligi juniora – skupina A naša ekipa zauzela je uvjerljivo prvo mjesto sa 40 bodova, 13 pobjeda i 1 neriješenim rezultatom i 2 poraza, te gol razlikom 91 - 14. U ovoj ligi većinom su nastupali igrači koji manje igraju u juniorskoj ligi HNS-a i mlađi igrači koji još uvijek mogu nastupati i u pionirskoj konkurenciji.

Unatoč završenim prvenstvima za juniorsku momčad nema odmora te se ista priprema za završnicu prvenstva u kojoj će se sastati momčadi pobjednici u svim juniorskim ligama MNS-a.

Igrači koji su zaslužni za ove zavidne rezultate: Bistrović Dominik, Čurin Roberto, Koprivec Sanjin, Kraljić Antonio, Modlic Mario, Murota Patrik, Novak Patrik, Novinščak Luka, Oletić Antonio, Sakač Marko, Srša Marko, Tomšić Filip, Turk Ivan, Vuković Marko, Zadravec Denis, Perčić Emanuel, Borko Nikola, Ferlin Nikola, Karlovčec Dino, Vinko Evald, Vršić Filip, Vršić Partik, Padarić Kristijan, Zadravec Antonio

 

Trener: Alen Stojko

 

Konačna tablica HNS-Središte Sjever JUNIORI:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1