PRATITE NAS NA:

Škola nogometa „Sveti Martin“ u subotu bila je domaćin Kadetskog turnira 2015., na kojem su nastupili HNK Rijeka, NK Međimurje i NK Zavč u grupi A, i NK Lokomotiva, NK Slaven Belupo i NK Polet u grupi B.Domaćin NK Polet

Nakon odigrana dva susreta u grupama odigrani su susreti za poredak. Utakmica za 5. mjesto odigrana je između NK Polet i NK Zavrč rezultatom 3:0. Utakmica za 3. mjesto između NK Slaven Belupo i NK Međimurje završila je rezultatom 1:1, izvođenjem jedanaesteraca NK Međimurje osvaja 3. mjesto.

U finalu se sreću NK Rijeka i NK Lokomotiva, radi nevremena finalna utakmica nije odigrana, sporazumom između organizatora,  NK Lokomotive i NK Rijeka dogovoreno je da izvođenje jedanaesteraca odlučuje konačan ishod, u kojem je Rijeka slavila rezultatom 4:3.

Treće mjesto za NK Međimurje

Konačni plasman na turniru:
Pobjednik turnira HNK RIJEKA Rijeka
2. mjesto NK LOKOMOTIVA Zagreb
3. mjesto NK MEĐIMURJE Čakovec
4. mjesto NK SLAVEN BELUPO Koprivnica
5. mjesto NK POLET Sveti Martin na Muri
6. mjesto NK ZAVRČ Zavrč

Autor: Blaženka Heric

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1