PRATITE NAS NA:

U proljetni dio sezone 2015./2016. momčad juniora krenula je sa kup utakmicom protiv NK „Drava“ iz Donjeg Mihaljevca. U izjednačenoj utakmici, bez 4 igrača koji su nastupali za seniorsku momčad, nesretno smo izgubili poslije izvođenje jedanaesteraca. U regularnom dijelu utakmice rezultat je bio 3:3.

Nakon toga je krenulo natjecanje u ligi juniora u organizaciji MNS i natjecanje u ligi juniora HNS Središta sjever. U međimurskoj ligi juniora odigrali smo 5 utakmica i ostvarili 4 uvjerljive pobjede, dok smo 1 utakmicu izgubili.

U ligi juniora koju organizira HNS Središte sjever plan za proljeće je da se pobjedi u svim utakmicama i na taj način pokuša osvojiti prvo mjesto. Do sad se ekipa drži plana i ostvarili smo 3 uvjerljive pobjede(Varteks, Podravina, Križevci). U sljedećem kolu gostujemo u Novom Marofu kod istoimenog domaćina.

Trener: Alen Stojko

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1