PRATITE NAS NA:

U četvrtak, 7. lipnja 2012. bila je odigrana prvenstvena utakmica juniora, odgođeno 18.kolo, između domaćina NK „Sokola“ iz Vratišinca i NK „Poleta“  Sv.Martin na Muri. Kao što smo već prije izvjestili, to je bila utakmica koja je odlučivala o prvaku sezone 2011./2012. Rezultat utakmice NK Sokol - NK Polet 3:2. Pogledajte video..

Nažalost nismo uspjeli, u velikoj borbi izgubili smo ovu zadnju utakmicu, te tako prvak postaje Sokol sa 41 bodom koliko imamo i mi, ali međusobni susreti su na Sokolovoj strani. Odlično smo otvorili ovu utakmicu,napali domaćina i u 6. minuti već vodimo 0:1, strijelac je Antonio Šardi, nakon odličnog solo prodora. U 10. minuti već je 0:2, odličnu akciju odigrali smo po desnoj strani iz auta i nakon centaršuta Alen Krnjak udarcem glavom povisuje na 0:2. Nakon toga negdje do 20. minute igramo dobro, a onda domaćin preuzima inicijativu, pogotovo na sredini igrališta i počinje stvarati pritisak na naš gol. Imaju i gredu,  te vratnicu, ali mi smo se nekako obranili. Na veliku žalost za nas u glavnu ulogu se počinje stavljati sve više i više sudac ove utakmice. Tako najprije negdje oko 35. minute domaći igrač laktom u glavu udara Matea Brezovačkog,  za suca nema isključenja. Prva velika graška. U 43.minuti domaćin napada po desnoj strani, upućena je lopta na desno krilo, čak dvojica domaćih igrača su u zaleđu, daju povratnu loptu, a domaćin smanjuje rezultat na 1:2. Druga velika greška suca.

Drugo poluvrijeme domaćin stvara još veći pritisak, mi ne igramo dobro, pogotovo na sredini i u 68. minuti domaćin poravnava na 2:2. Nakon izjednjačenja mi smo se malo posložili i negdje oko 75 .minute domaćin igra rukom u svom kaznenom prostoru, sudac ne svira očiti jedanaesterac za nas. Treća velika greška. Opet domaćini pritišću, te u 80. minuti nakon akcije po lijevoj strani, opet je njihov igrač u zaleđu, koji daje povratnu loptu i to je već 3:2 za domaćine. Četvrta velika greška suca, pa prosudite sami, kakav bi mogao biti rezultat ove utakmice. Do kraja utakmice mi pritišćemo,  te u 93. minuti  Josip Jekić ima izglednu priliku za izjednačenje, ali domaći golman odlično brani ovaj udarac, te ostaje 3:2 za domaćine.

Bez obzira na sve, čestitke NK „Sokolu“ na osvojenom prvom mjestu, a nama ostaje da se još više i još bolje pripremimo za novu sezonu.

{youtube}VrtEkWQq6uA&feature{/youtube}

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1