PRATITE NAS NA:

U subotu, 2. lipnja 2012. bila je odigrana prvenstvena , zaostala utakmica 11.kola juniora , grupa „D“. Bili smo gosti u Miklavcu kod domaćina NK „Budućnost“. Rezultat utakmice NK „Budućnost“ - NK „Polet“ bio je 1:3.

Još jedna važna pobjeda za nas u borbi za prvo mjesto u našoj grupi „D“, ostvarena je u Miklavcu.

Moram napomenuti da je domaćin istrčao sa svega 10 igrača. U takvoj igri, mi smo odmah preuzeli inicijativu i u 4. minuti vodimo 0:1, strijelac je Antonio Šardi. Nakon toga do 15-20 minute, trebali smo riješiti utakmicu, ali promašili smo 4-5 čistih zicera. Nakon toga domaćin negdje oko 30. minuti radi jednu kontru, naši igrači griješe u obrani te bez potrebe ruše domaćeg igrača u 16-tercu i sudac svira kazneni udarac za domaće. Ali naš vratar Martin Perčić, odlično brani ovaj udarac. Još par minuta nakon toga tražili smo našu igru, a onda u 38. minuti povisili na 0:2. Korner je izveo Antonio Šardi, jedan domaći igrač malo je glavom skrenuo loptu i lopta je završila u mreži. Sudac je ipak gol pripisao našem igraču. Do poluvremena imamo još nekoliko odličnih šansi, ali lopta neće u mrežu domaćih.

Drugo poluvrijeme opet otvaramo vrlo dobro, stiskamo domaćina, ali i griješimo u završnici. U 55. minuti domaćin je u napadu, lopta im bježi u gol-aut, naš igrač gradi loptu, te dolazi do malog kontakta između dva igrača, a sudac na opće iznenađenje svira drugi kazneni udarac za domaće. Ovaj put su precizni i rezultat je 1:2. Odmah nakon toga uvodimo par svježih igrača s klupe, tražimo treći gol za mirnu završnicu, a to nam uspijeva u 72. minuti. Mateo Brezovački radi odličan prodor po lijevoj strani, niže nekoliko igrača, a u 16-tercu ga ruše dva domaća igraća i to je treći kazneni udarac na utakmici, ovaj put u našu korist. Sigurni realizator bio je Antonio Šardi za
sigurnih 1:3. Do kraja kontroliramo utakmicu, te je mirno privodimo
kraju.

Ostala je još jedna utakmica za odigrati, protivnik nam je NK „Sokol“ iz Vratišinca, a to je utakmica koja odlučuje o prvaku. Mi smo trenutno vodeći sa 41 bodom, a Sokol ima 38 bodova. Mi trebamo najmanje bod za potvrdu prvog mjesta. Utakmica se igra u četvrtak, 7. lipnja 2012. u 10:00 sati ujutro u Vratišincu, pa ovim putem pozivam sve naše gledatelje da nas dođu bodriti u ovoj najvažnijoj utakmici sezone!

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1