PRATITE NAS NA:

U subotu 12.05.2012.godine odigrali smo zaostalu utakmicu 13.kola prvenstva juniora, a bili smo gosti u Peklenici kod domaćina NK Plavi. U ovom derbiju i vrlo važnoj utakmici za obje ekipe mi smo ostvarili veliku pobjedu u borbi za prvo mjesto ove sezone. Rezultat utakmice NK"Plavi" - NK"Polet" 1:2.

Odlično smo otvorili ovu utakmicu na "vrućem" terenu u Peklenici i već u 4 minuti nakon odlične akcije po lijevoj strani, Josip Jekić pogađa za 0:1. I dalje smo igrali napadački, tražili smo drugi pogodak za mirni nastavak, a to nam je uspjelo u 16.minuti nakon solo akcije Matea Brezovačkog, koji je krenuo sa centra, nanizao nekoliko domaćih igrača, u 16 -tercu još dvojicu i onda snažnim udarcem trese domaću mrežu za 0:2. U 18.minuti  domaćin smanjuje iz slobodnog udarca sa 20 metara, malo kriva procjena našeg vratara, Martina Perčić, lopta mu je iskliznula kroz ruke. Nakon toga domaćin radi veliki pritisak na katastrofalnog suca ove utakmice, sudac onda dozvoljava grubu igru domaćina ali mi se nedamo. U drugom poluvremenu, igramo malo povučenije, i svako malo odigravamo odlične kontre ali nikako da zabijemo treći gol. A onda negdje u 75 minuti prolazimo po lijevoj strani, Jura Jurović odlično asistira za Alena Krnjaka, a ovaj postiže prekrasan pogodak, da bi nakon par sekundi, već spomenuti loš sudac, poništio potpuno regularan pogodak. Ali ni to nas nije omelo, do kraja stvaramo još par odličnih šansi, koje promašujemo. U drugom poluvremenu nismo dozvolili domaćinu da napravi ni jednu ozbiljnu šansu i tako utakmica završava našom pobjedom 1:2. Čestitke našim igračima!
Zdravko Modlic

 

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1