PRATITE NAS NA:

U ponedeljak 30.04.2012 g. odigrali smo prvenstvenu utakmicu juniora -15.kolo. Bili smo gosti u Štrigovi kod domaćina Sloge. Rezultat utakmice NK Sloga - NK Polet 1:2.

Bila je to jedna teška ali zaslužena pobjeda za nas, koju smo mogli puno lakše izboriti da nismo previše promašivali zicere. Nakon početnog ispitivanja, dobro smo otvorili utakmicu i u 11.minuti vodimo 0:1, strijelac Josip Jekić, nakon lijepe akcije  iz auta, asistent Mateo Brezovački. U 13.minuti već je 0:2, strijelac isti, Josip Jekić, nakon vrlo dobre akcije i odlične asistencije FilipaVršića. Nakon toga oko 20.minuti mogli smo riješiti utakmicu, slobodni udarac izvodi Nikola Stojko, snažno puca po zemlji, domaći golman odbija loptu ,a Filip Vršić sa 3-4 metra pogađa stativu, umjesto 0:3. Nakon toga igramol oše, nepovezano, nikako da provedemo našu igru po zemlji od noge do noge. Domaćin se otvorio i u 41.minuti izborio kazneni udarac. Naš golman Martin Perčić brani penal, ali u 16-terac utrčavaju čak tridomaća igrača i odbijenu loptu šalju u gol za 1:2. Drugo poluvrijeme domaćin ima inicijativu, pogađaju i gredu , mi igramo loše ali opet stvaramo 3 odlične šanse, pogađamo i gredu ali rezultat se do kraja nije mijenjao, dakle naša pobjeda 1:2.
Zdravko Modlic

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1