PRATITE NAS NA:

U subotu, 21.04.2012. godine na rasporedu je bilo 14.kolo prvenstva juniora. Mi smo bili domaćini NK Dubrava iz Sivice. Rezultat utakmice NK Polet - NK Dubrava 8:0. Odigrali smo jednu odličnu utakmicu, gdje je protok lopte bio brzi, igrali smo s dva- tri dodira i na kraju ostvarili visoku pobjedu, koja je mogla biti još i viša.

Dobro smo krenuli u utakmicu i u 12.minuti poveli 1:0 nakon vrhunske akcije koja je potekla od našeg gola, strijelac Antonio Šardi. Nakon toga stvaramo šanse, nekoliko izglednih promašujemo, a onda u 24. minuti

Mateo Brezovački povisuje na 2:0. Još više stišćemo protivnika , stvaramo opet par zicera ali lopta neće u gol. U 43.minuti nakon još jedne u nizu dobrih akcija, 3:0, a strijelac Josip Jekić. U prvom poluvremenu naš protivnik nije imao ni jednu jedinu šansu. U drugom poluvremenu smo potpuno slomili goste iz Sivice. U 55.minuti vrlo lijepi pogodak postiže Valentino Bogdan za 4:0. U 59.minuti već je 5:0, strijelac Robert Petermanec. U 72.minuti 6:0, strijelac Josip Jekić. U 84.minuti 7:0, strijelac Antonio Šardi. I na kraju pogodak za 8:0, gol postiže Mateo Brezovački. Čestitam našim igračima na jednoj odličnoj nogometnoj predstavi!
Zdravko Modlic

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1