PRATITE NAS NA:

U subotu 19.03.2012g. odigrali smo 1/8 finala cupa Međimurja za juniore. Bili smo gosti u Ivanovcu kod domaćina Mladost. Rezultat utakmice NK"Mladost" - NK"Polet" 1:0.

Po vrlo lošem vremenu, (jak vjetar), te jako lošem terenu u Ivanovcu, izgubili smo ovu utakmicu pomalo
nesretno, jer jedini gol na utakmici zabili smo sami, autogol Davida Tomažića i to u 1.minuti utakmice. Prvo poluvrijeme za nas je bilo jako loše, vezni igrači nikako nisu mogli povezati igru, igrači u obrani nesigurni, napadači uz loše kretanje i premalo trke, nisu dobili prave lopte za neku opasnu završnicu. Ni domačin nije briljirao ali oni su pokazali puno više želje, borbenosti i na kraju imali dvije dobre šanse za pogodak. Drugo poluvrijeme za nas je bilo nešto bolje ali još uvijek je tobilo premalo za neki rezultat. Stvorili smo dvije tri polušanse, a domačin iz kontri još dvije dobre prilike ali naš golman Martin Perčić odlično
brani. Ukupno gledano, domaćin je apsolutno zaslužio pobjedu, bez obzira što smo mi imali praktički samo 12 zdravih igrača za ovu utakmicu.Nama ostaje dobra pouka iz ove utakmice da se tako ne može i ne smije igrati.
Zdravko Modlic

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1