PRATITE NAS NA:

U zadnjem, 11.kolu jesenskog djela prvenstva kadetsko-juniorske lige 3.HNL-Sjever, ugostili smo NK"Ivančica" iz Ivanca. Rezultat prvog poluvrijemena bio je 3-1, a konačni rezultat posljednjeg jesenskog kola bio je 6-2 u našu korist. Pogledajte video drugog poluvremena...


Mladi nogometaši "Poleta" angažirano ulaze u utakmicu te svoju stalnu terensku premoć u drugom djelu prvog poluvremena pretvaraju u vodstvo od 3:0. Gotovo u zadnjoj sekundi prvog poluvremena gosti smanjuju na 3:1. Osim što se vole poigravati sa protivnikom naši dečki očito obožavaju povremeno treniranje živaca svojih navijača i svog trenera te uz slabu igru početkom drugog poluvremena dopuštaju protivniku smanjenje rezultata na 3:2.
Srećom, na vrijeme se vraćaju u igru, ponovno preuzimaju inicijativu te u 68. minuti postavljaju konačni rezultat od 6:2.
Općenito je utakmica bila zanimljiva sa dosta ljepih poteza i kombinacija te nekoliko golova kojih se nebi sramio ni CR ( možda ni Messi ?) .

U ovom trenutku nije još poznato kada će se odigrati zaostale utakmice sa NK"Međimurje" iz Čakovca.

Trener: Stjepan Vinko

 

{youtube}EeRZs2BNOyc&feature{/youtube}

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1