PRATITE NAS NA:

U subotu 11.05.2013. godine odigrali smo 17.kolo prvenstva za juniore. Bili smo domaćini u Jurovcu, gostima iz Štrigove. Rezultat ove utakmice bio je NK "Polet" - NK "Sloga" 11:0.


Po oblačnom vremenu ali i vrlo dobrom travnjaku u Jurovcu, odigrali smo službeno predzadnje kolo i pobijedili visokim rezultatom 11:0. Golove za našu ekipu postigli su : Josip Jekić 5x , Mihael Goričanec 2x , Jura Jurović 2x , Robert Petermanec 1x , te Erik Koraj 1x pogodak.
Sljedeću utakmicu igramo protiv NK"Venera" Sveti Juraj na Bregu u gostima, a onda nam ostaju još tri odgođene utakmice. S NK"Rudar" iz Murskog središća igramo doma, sa NK"Mladost" iz Selnice u gostima i na kraju sa NK"Sokol" iz Vratišinca doma.
Trener: Zdravko Modlic

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1