PRATITE NAS NA:

U srijedu, 08.05.2013. godine odigrali smo četvrtfinale Cup-a MNS-a za juniore. Po lijepom i sunčanom vremenu i na odlično pripremljenom terenu bili smo domaćini gostima iz Ivanovca. Rezultat ove utakmice bio je NK "Polet" - NK "Mladost" 1:3. Pogledajte video...


U samu utakmicu ušli smo vrlo dobro i u 7.minuti Dino Karlovčec izlazi sam pred gostujućeg vratara ali ovaj odlično brani čisti zicer. Nakon toga imamo još jednu dobru priliku ali ni to ne realiziramo. Negdje od 15.minute gosti postaju sve opasniji, te oko 20.minute nakon jednog prekršaja na 20 metara od našeg gola, gosti postižu iz slobodnog udarca pogodak za 0:1. Moram naglasiti da je u toj akciji samo par sekundi prije toga bio čisti prekršaj nad domaćim igračem koji sudac ne svira. Igra ide dalje, mi ne igramo dobro u veznoj liniji, nemamo igru od noge do noge ali opet imamo nekoliko polušansi koje promašujemo. Gosti u nekoliko navrata opasno prijete, te pred kraj poluvremena postižu i drugi pogodak za 0:2. U drugo poluvrijeme ulazimo sa željom da što prije smanjimo rezultat igramo otvorenije, a gosti koriste jednu polukontru u 50.minuti i postižu još jedan pogodak za 0:3. Nakon toga gosti brane rezultat, mi uz nekoliko zamjena pokušavamo smanjiti rezultat, dominiramo terenom ali iz par odličnih prilika ne zabijamo pogodke. Negdje oko 80.minute pravi eurogol postiže naš mladi igrač Evald Vinko za 1:3. Zadnji deset minuta radimo pritisak na gostujuća vrata ali bez realizacije i par odličnih intervencija gostujućeg vratara, te utakmica završava pobjedom gostiju.

Zaslužena pobjeda gostiju, iako bez neke prave igre, a mi možemo žaliti za lošom igrom u prvom poluvremenu, te propuštenim prilikama, a kojih smo u cijeloj utakmici previše promašili.

Trener: Zdravko Modlic

 

{youtube}kBwAaQXyJ3Q&feature{/youtube}

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1