PRATITE NAS NA:

U subotu 04.05.2013. godine odigrali smo 15.kolo prvenstva za JUNIORE, grupa "D". Igrali smo u Mačkovcu, a rezultat utakmice bio je NK"Omladinac" - NK"Polet" 3:7.


U ovu utakmicu nismo ušli dobro, bili smo vrlo nesigurni i tako domaćin vodi već u 4.minuti 1:0, nakon velikih grešaka u našoj obrani. U 8.minuti 1:1, izjednačuje Dino Karlovčec. Nakon toga tražimo igru ali nikako da proigramo, no svejedno uspijevamo stvoriti 3-4 čista zicera, koje promašujemo. Domaćini borbeni, isto tako imaju 2 dobre šanse ali rezultat se mijenja tek u 41.minuti, nakon drugog pogotka Dine Karlovčeca za 1:2. U 43.minuti 1:3, pogodak iz slobodnog udarca postiža Mateo Brezovački. U 45.minuti domaćini smanjuju na 2:3, nakon katastrofalnih grešaka u našoj obrani. Drugo poluvrijeme počinjemo golom Josipa Jekića za 2:4 i nakon toga opet dajemo domaćinima da se vrate u igru, što oni koriste i smanjuju na 3:4 u 62.minuti. Do kraja utamice uvodimo nekoliko našim mladih igrača koji svježinom podižu našu igru, te Antonio Šardi postiže još tri pogotka za našu ekipu i to u 65.,68. i 86.minuti za konačnih 3:7. Zaslužena naša pobjeda ali nisam bio zadovoljan našom igrom, radili smo previše grešaka u obrani, nedovoljno povezivali igru u sredini, a naš napad bio je previše puta

odsječen od ostatka naše vezne linije. Možemo i moramo puno bolje od igre u ovoj utakmici.
Trener: Zdravko Modlic

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1