PRATITE NAS NA:

U utorak 16.04.2013. godine odigrali smo osminu finala nogometnog Cup-a MNS-a za JUNIORE. Bili smo domaćini u Jurovcu gostima iz Slakovca. Konačni rezultat ove utakmice bio je NK "Polet" - NK "Sloboda" 4:1.


Uoči ove utakmice bili smo oprezni u najavama jer protivnika nismo poznavali ali čvrstog uvjerenja da možemo na kraju slaviti. Odlično smo otvorili utakmicu, igrali smo od "noge do noge", te odmah preuzeli inicijativu na terenu. U 6.minuti nakon jedne odlične akcije po ljevoj strani, Antonio Zadravec odlično asistira Mateu Brezovačkom, koji još bolje reagira i postiže pogodak za 1:0. Nakon toga i dalje igramo jako dobro, opasni smo po bokovima kao i kroz sredinu i pravo je čudo da u prvih 35.minuta vodimo samo s golom prednosti. A onda u 37.minuti još jedna dobra akcija po ljevoj strani, lopta dolazi do M.Brezovačkog koji odlazi još više ukoso, a onda iznenada upućuje udarac iz teške pozicije i lopta je u mreži za 2:0. To je bio i rezultat poluvremena. Moram napomenuti da sam morao već u prvom poluvremenu zamjeniti dva naša igrača zbog ozljeda, D.Karlovčeca, te M.Goričanca, a ušli su J.Jurović te J.Jekić. Drugo poluvrijeme opet napadamo, te stvaramo nekoliko dobrih prilika. I onda u 65.minuti nakon odlične akcije koja je krenula sa naše polovice, J.Jurović odlično centrira, a Josip Jekić glavom postiže krasan pogodak za velikih 3:0. U 72.minuti gosti smanjuju na 3:1. Nije nas to previše poljuljalo, te u 81.minuti postižemo pogodak za 4:1, a strijelac još jednom za hat-trik, Mateo Brezovački.

Čestitke našim igračima za jednu odličnu utakmicu !

Trener: Zdravko Modlic

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1