PRATITE NAS NA:

U subotu 06.04.2013. godine odigrali smo prvenstvenu utakmicu juniora grupe "D" , a u goste su nam došli NK Plavi iz Peklenice. Utakmica je bila odigrana u Jurovcu, a rezultat je na kraju glasio NK"Polet" - NK"Plavi" 12 : 0. Mogli bi reći, "konačno" smo odigrali jednu utakmicu, prvu ove godine, nakon što smo ukupno zbog vremena morali odgoditi tri prijateljske, dvije prvenstvene te jednu cup utakmicu.


Ova utakmica bila je službeno 12.kolo prvenstva za JUNIORE. Na žalost za samu utakmicu, gosti iz Peklenice doputovali su sa ukupno 9 igrača, te se pobjednik znao unaprijed. Konačni rezultat ove utakmice mogao je biti i veći, uspjeli smo promašiti nekoliko čistih zicera. Zadovoljan sam bio igrom naših igrača, teren je bio težak za igru, zabili smo 12 golova, u svakom poluvremenu po šest, a gosti su svega dvaput zapucali prema našim vratima. Golove su postigli: Mihael Goričanec 4, Antonio Šardi 3, Valentino Bogdan 1, Josip Jekić 1, Robert Petermanec 1, Dino Karlovčec 1, te Dominik Bistrović 1 pogodak.

Trener: Zdravko Modlic

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1