PRATITE NAS NA:

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

U subotu 13.10.2012.godine odigrali smo utakmicu 8.kola prvenstva juniora, grupa "D". Utakmica je bila odigrana u Štrigovi kod domaćina Sloge. Rezultat ove utakmice na kraju je bio NK Sloga - NK Polet 0:7.


Domaćin je u ovoj utakmici istrčao sa svega 10 igrača, te je bilo odmah jasno kome će pripasti današnji bodovi. Već na početku utakmice stisnuli smo naše domaćine i u 5.minuti vodimo 0:1, strijelac je bio Alen Krnjak. Nakon tog ranog pogotka, mi igramo od noge do noge ali presporo i domaćin se uspješno brani. Imamo i u takvoj igri dosta šansi ali domaći golman odlično brani naše pokušaje. Tek u 40.minuti uspijevamo povesti 0:2, strijelac je bio Mihael Goričanec, a samo minutu kasnije u 41.minuti već je 0:3, pogodak postiže Antonio Šardi. I domaćini imaju jednu pravu priliku ali je i promašuju, te poluvrijeme zavšava rezultatom 0:3. U drugo poluvrijeme odmah šaljem 4 svježa igrača, igra se samo na polovici domaćina i u 55.minuti novi pogodak za 0:4, strijelac Antonio Šardi. U 56.minuti već je 0:5, pogodak postiže Valentino Bogdan. Nakon toga stvaramo nekoliko čistih zicera ali nema mirnoće u završnom udarcu, a i domaći golman puno toga "skida". Domaćini u drugom poluvremenu skoro da i nisu prešli centar igrališta ali ipak u jednom pokušaju imaju jednu polupriliku koju opet promašuju. U samoj završnici utakmice u 86.minuti rezultat je 0:6, strijelac Karlo Kos i onda u 90.minuti konačni rezultat 0:7, pogodak postiže Jura Jurović. Ostalo nam je za odigrati još posljednje, 9.kolo kad smo domaćini NK"Venera" iz Sv.Jurja na Bregu.
Trener: Zdravko Modlic

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1