PRATITE NAS NA:

U nedjelju, 27. travnja 2014. godine10:00 sati odigrano je 15.kolo kadetsko-juniorske lige između NK "Polet" i NK "Nedelišće". Naša momčad pobijedila je rezultatom 6:0 i upisala važna 3 boda za nastavak utrke za naslov prvaka.


Činjenica da su seniori Poleta svoju prvenstvenu utakmicu igrali isti dan (Novak, Zadravec, Vršić F.), ozljede nekih igrača (Vinko, Karlovčec), koji su ipak odigrali dio utakmice, i odlazak na Susret katoličke mladeži u Dubrovnik (Tomšić) donijela je glavobolje treneru. Zbog izostanka 5 igrača ekipi su priključene mlade nade nogometnog kluba Polet iz U-14 ekipe (Kraljić, Modlic, Murota). Pošto je gostujuća ekipa iz Nedelišća stigla je na utakmicu sa samo 9 igrača trenerova "migrena" je naglo nestala.

Bez obzira na izostanke naša momčad krenula je odlučno u utakmicu, ali smo teško ulazili u prilike zbog "mourinhovske taktike" i "parkiranog autobusa" na 16 metara gostujuće ekipe. Takvom igrom prvo poluvrijeme završava rezultatom 2:0 golovima, imenjaka iz napada, Borka i Ferlina. U nastavku u igru ulazi i ranije spomenuti trojac iz U-14 momčadi koji se odlično uklapaju u ekipu i još jednom potvrđuju predviđanja o blistavoj budućnosti nogometa u Svetom Martinu na Muri. Golovima Kraljića, Vršića P., Ferlina i Modlica naša momčad postavlja krajnji rezultat 6:0.

Sljedeće kolo kadetsko-juniorske lige u SUBOTU, 03. svibnja 2014. u 17:00 sati donosi derbi u Svetom Martinu na Muri gdje naša momčad ugošćuje trenutno prvoplasiranu ekipu NK "Graničar“ iz Kotoribe. Pozivamo vas da svojim dolaskom i bodrenjem podržite naše nogometaše.

Trener: Alen Stojko


 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1