PRATITE NAS NA:

U nedjelju, 06. travnja 2014. godine10:00 sati odigrano je 12. kolo kadetsko-juniorske lige između NK "Nedelišće" i NK "Polet". Sunčano nedjeljno prijepodne na gostovanje u Nedelišće privuklo je nekolicinu roditelja koji su bodrili našu momčad u prvoj utakmici nastavka prvenstva. Naši mladići upisali su uvjerljivu gostujuću pobjedu rezultatom 2:9.


Utakmica nije krenula prema željama igrača i trenera, jer domaćin nakon velike pogreške obrane dolazi do vodstva. Nakon "hladnog tuša" i početnih 20ak minuta "buđenja", nakon prekida Marko Sakač izjednačava rezultat na 1:1.

Do kralja poluvremena Patrik Vršić, prekrasnim pogotkom iz daljine i Marko Sakač svojim drugim pogotkom, dovode našu momčad do vodstva od 1:3.

U drugom poluvremenu naši igrači prebacuju u "brzinu više" i sa nekoliko lijepih akcija i individualnih poteza postižu još 6 golova za uvjerljivu pobjedu.

Pogodak za povećanje vodstva na 1:4 pogodak nakon lijepo odigrane akcije i ubačaja sastane postiže Kristijan Padarić. Nakon toga domaćin iz jedanaesterca smanjuje na 2:4. Da pobjeda ne bi došla u pitanje pobrinuo se Nikola Ferlin, lijepim potezom i pogotkom u rašlje za 2:5. Ferlin svojim pogotkom kao da je "bacio rukavicu" svom kolegi u napadu Dini Karlovčecu koji sa 3 lijepa udarca postiže hattrick i povećava vodstvo na 2:8. "Točku na i" stavio je naš kapetan Antonio Zadravec prekrasnim solo prodorom i hladnokrvnom egzekucijom za uvjerljivih 2:9.

Sljedeće kolo kadetsko-juniorske lige u nedjelju, 13.travnja 2014. u 10:00 sati donosi derbi u Svetom Martinu na Muri gdje naša momčad ugošćuje trenutno prvoplasiranu ekipu NK "Graničar“ iz Kotoribe. Pozivamo vas da svojim dolaskom i bodrenjem podržite naše mlade nogometaše.

Trener: Alen Stojko

 

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1