PRATITE NAS NA:

U srijedu 28.8.2013. godine po umjereno kišovitom vremenu kadetsko-juniorski sastav NK "Polet" odigrao je utakmicu 1/16 finala kupa, u gostima kod juniora NK "Radnički" iz Gardinovca. Rezultat utakmice bio je 3-4 u našu korist. Pogledajte video...


Od samog početka naši igrači preuzeli su inicijativu te brzim i točnim
dodavanjima "zagospodarili" terenom. Kao rezultat takvog načina igre bilo je rano vodstvo več u 11 minuti, a strijelac je bio Nikola Ferlin.
Igrači Radničkog trudili su se prekinuti ritam i tečnost naše igre ali su u tome rijetko uspijevali. U jednom od tih rijetkih slučajeva, nasumce bačena dubinska lopta, zalutala je do našeg golmana Perčića koji "pomalo" iz neopreznosti, a više zbog neoznačenih linija terena, hvata loptu rukama na 25 metara od gola i dobiva crveni karton. Bez obzira na gubitak igrača več 2 minute kasnije, Kristijan Padarić zabija za 0:2 i s tim rezultatom završava 1. poluvrijeme. U dugom poluvremenu nismo počeli koncentrirano te u 49. minuti domaćini
smanjuju na 1:2. Ubrzo nakon toga ponovno sređujemo redove te Evald Vinko u 51. minuti  povečava rezultat na 1:3.
Vjerojatno misleći da je time utakmica riješena, pomalo smo se opustili i napravili nekoliko tehničkih grešaka u vidu krivih dodavanja, gubljenja lopte usljed nepotrebnih driblinga te protivniku omogućujemo da lagano smanji, a nedugo zatim i da uspije poravnati rezultat na 3:3. Nakon dobivenih kritika s klupe, naši igrači ponovno podižu ritam igre pa Antonio Zadravec prekrasnim golom postavlja konačan rezultat od 3:4 i time nas uvodi u 1/8 finala jer se rezultat do kraja utakmice više nije mijenjao.

Za Polet su igrali:

Emanuel Perčić(ocjena 6), Perčić Mateo( 6), Vršić Patrik( 6), Vršić Filip(7), Jambrović Matija(7), Padarić Kristijan(7), Karlovčec Dino(6,5), Zadravec Antonio(7,5), Ferlin Nikola( 7), Novak Marko(7),
Kovačić Nikola (6,5).
Još su igrali:
Goričanec Mihael(6,5), Bistrović Dominik( 6,5), Vinko Evald(7), Bogdan Valentino(6,5), Sakač Marko(7), Borko Nikola( 6).
Ocjene su od 5-8.

Na kraju je važno napomenuti još jednu pozitivnu stvar, a ta je da smo na utakmicu došli sa 22 igrača tako da na žalost četvorica najmlađih nisu mogli ni u zapisnik utakmice.
Ovo je jedan od važnih preduvjeta za uspješnu budućnost kluba, a bitno je napomenuti da u toj masovnosti ima i puno kvalitete i o tome rukovodstvo i struka kluba trebaju voditi stalnu brigu.

Trener: Stjepan Vinko

 

{youtube}5xw9DJDvERU&feature{/youtube}

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1