PRATITE NAS NA:
Intervju tjedna
Dokumentarani film o povijesti NK Polet

Nastavila se lijepa tradicija između NK Komenda i NK Polet

Prekrasna tradicija koja traje već 8 godina nastavila se i ove godine. Svake druge godine na kraju natjecateljske sezone naše momčadi U-8 i U-10 odlaze kod naši prijatelja u Komendu kod Ljubljane. Također svake neparne godine roditelji igrači U-8 i U-10 dolaze kod nas u Sveti Martin na Muri.

Izvještaj - djevojčice

Dana 10.03.2016.godine preuzeo sam žensku ekipu od trenera Zorana Šardija. Prvi trening sam odradio istoga dana u 18:00 sati.Bilo je prisutno 10 djevojčica, tri cure su izostale što zbog škole,što zbog opravdanih razloga.

Limači U-10 20.kolo

Momčad limača je u subotu 30.04. odigrala 20. kolo prvenstva, a protivnik nam je bila ekipa NK Varaždin koja zauzima uvjerljivo 1. mjesto na tablici. Utakmica je odigrana po lijepom sunčanom vremenu u Varaždinu, a krajnji rezultat glasio je 5:0 za domaćina.

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

4:1

NK Polet
NK Međimurje
 
6.kolo, 3.NL Sjever
23.09.2023., 16:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  7.kolo 3.NL-sjever

   NK Pitomača

  -

  NK Polet

  Pitomača, 30.09.2023., 16:00 sati


  prethodno>> 6.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  4-1

  NK Međimurje (Čakovec)

 • 1

Sponzori

Terme Sveti MartinVnukDomingCrnkovic Arka kavana i catering Davor KocenCnc obradaCaffe bar MuraPosel-ZDInfo PointKontrol Biro Motus Energo  TitanioKnauf AC Baumgartner Strnad