PRATITE NAS NA:
Intervju tjedna
Dokumentarani film o povijesti NK Polet

Dana 10.03.2016.godine preuzeo sam žensku ekipu od trenera Zorana Šardija. Prvi trening sam odradio istoga dana u 18:00 sati.Bilo je prisutno 10 djevojčica, tri cure su izostale što zbog škole,što zbog opravdanih razloga.

Cure su podijeljene u dvije skupine, mlađa i starija skupina.

Mlađu skupinu čine: 

Katja Sedmak, Vanesa Panić, Nina Bogdan, Hana Oletić, Nika Baumgartner i Noela Cimerman koja je odustala.

Stariju skupinu čine:

Anastazija Karmelin, Katja Lajtman, Marta Trstenjak, Lara Vinko, Katarina Grubić, Lucija Polanec te Lea Galinec.

Cure su trenirale tri puta tjedno te imale jednu utakmica vikendom, sve cure su bile aktivne, osim Lare Vinko koja je imala školske obaveze pa nije mogla trenirati. Mlađu skupinu sam podijelio u dvije grupe, U-8 te U-10. Naravno protiv dečki, starije su igrale za kadetkinje (U-16). Samo da napomenem za ŽNK "Katarinu Zrinski" pošto imamo s njima suradnju. Karla i Anastazija su bile pozvane za reprezentaciju Međimurja gdje sam i ja prisustvovao i potencijalni su kandidati za žensku Hrvatsku reprezentaciju do 17 godina. Pridružile su nam se tri nove cure: Jana Panić, Maja Padarić i Lorena Radiković i očekuje se još cura. Nije bilo nikakvih ozljeda ili problema što je važno napomenuti, slijedi mjesec dana pauze. Početak priprema planira se 02.07.2016.(subota)

Sportski pozdrav! 

 

Autor: Nenad Neno Radiković 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

3:0

Grb NK Papuk
NK Polet
NK Papuk
 
06.kolo, 3.NL Sjever
24.09.2022., 16:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  7. kolo 3.NL-sjever

   NK Varteks

  -

  NK Polet

  SRC Sloboda Varaždin, 30.09.2022., 16:30 sati


  prethodno>> 6. kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  3-0

  NK Papuk Osječko 1664

 • 1

Sponzori

Terme Sveti MartinVnukDomingCrnkovic Arka kavana i catering Davor KocenCnc obradaCaffe bar MuraPosel-ZDInfo PointKontrol Biro Motus Energo  TitanioKnauf AC Baumgartner Strnad