PRATITE NAS NA:
Intervju tjedna
Dokumentarani film o povijesti NK Polet

Završena je sezona u ligi HNS-Središta Sjever-PIONIRI A-U-10 za sezonu 2015/2016.

Krajnji rezultat kategorije U-10 je osvojeno 13. mjesto u kategoriji 14 momčadi sa 14 osvojenih bodova u 25 odigranih susreta, odnosno ostvarene su 4 pobjede, 2 neriješena ishoda te 19 poraza uz ukupnu gol razliku 29:94.

Gledajući samo proljetni dio sezone, u kojem sam preuzeo vođenje ove kategorije u 12 utakmica zabilježene su 4 pobjede te 8 poraza uz gol razliku 21:40.

Momčad limača u ovoj sezoni sačinjavali su igrači rođeni 2005. i 2006. godine, dok smo pred kraj prvenstva priključili i nekoliko igrača 2007. godište, koji će za ovu momčad nastupati od iduće sezone.

Bili smo zasigurno jedna od najmlađih momčadi u prvenstvu, međutim pokazali smo kroz proljetni dio prvenstva da se možemo ravnopravno nositi sa većinom momčadi, što dokazuju pobjede protiv Slaven Belupa, momčadi koju su sačinjavaju igrači rođeni samo 2005. godine te Koprivnice, momčadi iz iste škole nogometa, samo što su tu momčad sačinjavali igrači rođeni 2006. godine. Preostale dvije pobjede ostvarili smo protiv Virovitice i Ivančice iz Ivanca.

29 pogodaka u sezoni postigli su sljedeći igrači: Nicolas Perčić – 9 pogodaka, Niko Trstenjak – 8 pogodaka, Jambrošić Karlo – 4 pogotka, Rafael Debelec – 3 pogotka, Ivan Pintarić – 2 pogotka, David Mezga – 1 pogodak, Fran Bistrović – 1 pogodak i Fran Hočuršćak – 1 pogodak.

Krajnji rezultat možda i nije u skladu sa mogućnostima ove momčadi, tako smo u nekim utakmicama bili vrlo blizu pozitivnog rezultata, međutim manjak sreće, koja je toliko potrebna u nogometu, ispriječio se u ostvarivanju boljih rezultata. U nekim utakmicama nam je nedostajala doza motivacije da se ostvari bolji rezultat, međutim na kraju krajeva, rezultat na tablici ne bi smio biti mjerilo uspjeha u ovoj kategoriji. Uspjeh je što su svi igrači napredovali, netko manje, netko više, s obzirom na predispozicije, količinu dolazaka na trening i motiviranost za rad na treningu, a to je najbitnije.

 

Od iduće sezone, igrači rođeni 2005. godine prelaze u kategoriju U-12 i ja im želim puno uspjeha u novoj sezoni sa novim trenerom i suigračima. Momčad limača će tako u novoj sezoni sačinjavati igrači rođeni 2006. i 2007. godine. Planirani početak priprema za novu sezonu koja će startati krajem mjeseca kolovoza je oko 15. srpnja.

Trener: Zoran Šardi

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

3:0

Grb NK Papuk
NK Polet
NK Papuk
 
06.kolo, 3.NL Sjever
24.09.2022., 16:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  7. kolo 3.NL-sjever

   NK Varteks

  -

  NK Polet

  SRC Sloboda Varaždin, 30.09.2022., 16:30 sati


  prethodno>> 6. kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  3-0

  NK Papuk Osječko 1664

 • 1

Sponzori

Terme Sveti MartinVnukDomingCrnkovic Arka kavana i catering Davor KocenCnc obradaCaffe bar MuraPosel-ZDInfo PointKontrol Biro Motus Energo  TitanioKnauf AC Baumgartner Strnad