PRATITE NAS NA:
Intervju tjedna
Dokumentarani film o povijesti NK Polet

Memorijalni turnir Patrik Čurin 2017

Škola nogometa Sveti Martin organizirala je u subotu i nedjelju 02. i 03.12.2017. godine još jedan Memorijalni turnir u sjećanje na tragično preminulog člana škole nogometa Patrika Čurina.

Ovaj turnir je već tradicionalan, održava se šestu godinu i, ujedno, je to memorijalni turnir u sjećanje na našeg preminulog člana škole nogometa Patrika Čurina. Ove godine turnir traje dva dana. U subotu smo u Štrigovi imali utakmice dvije dobne skupine u-8 i u -10. Danas se ovdje odigravaju utakmice kategorijau -12 i u- 14 te u Toplicama Sveti Martin u-6. Sve zajedno prijavilo se 58 ekipa– kazao je novi predsjednik Škole nogometa Tomislav Gradiček, koji je tu funkciju nedavno preuzeo nakon ostavke gospođe Blaženke Heric.

Bivša predsjednica Škole nogometa Sveti Martin Blaženka Heric i trenutačni predsjednik Tomislav Gradiček

Ove se godine natjecalo preko 700 djece u 5 kategorija: U-6 (igrači rođeni 01.01.2011. i mlađi), U-8 (igrači rođeni 01.01.2009. i mlađi), U-10 (igrači rođeni 01.01.2007. i mlađi), U-12 (igrači rođeni 01.01.2005. i mlađi) te U-14 (igrači rođeni 01.01.2003. i mlađi). Ukupno je odigrano 150 utakmica u dvoranama OŠ Štrigova i Termama Life Class Sveti Martin.

Nogometaši kategorije u-6 natjecali su se u sportskoj dvorani u Termama LifeClass Sveti Martin, a igrači svih ostalih kategorija u sportskoj dvorani OŠ Štrigova. Mališane koji su igrali u kategoriji u-6 pohodio je Sv. Nikola te ih je obradovao slatkišama. Oba dva dana turnir je pohodio velik broj navijača koji su bodrili svoje male nogometaše. Medalje najboljima dodijelili su predsjednik Poleta Miroslav Novinščak te novi predsjednik Škole nogometa Sveti Martin Tomislav Gradiček.

Pobjednici kategorije u-6 su ŠN Lumen Varaždin, u-8 NK Odranci, u-10 NŠ Međimurje, u- 12 ŠN Rudar 1, a u-14 NK Vipoll Veržej zeleni. Domaćini ŠN Sveti Martin su u kategoriji u-14 izborili 3. mjesto. U nastavku vam donosimo konačni poredak za sve ekipe koje su se natjecale.

REZULTATI TURNIRA:

U-6
1. ŠN Lumen Varaždin
2. NŠ Međimurje
3. NK Mladost Komet Prelog

U-8
1. NK Odranci
2. ŠN Zelenko-Dinamo
3. NŠ Međimurje

U-10
1. NŠ Međimurje
2. ŠN Zelenko-Dinamo
3. ŠN Sveti Martin 1

U-12
1. ŠN Rudar 1
2. ŠN Sveti Martin 1
3. ŠN Rudar 2

U-14
1. NK Vipoll Veržej zeleni
2. NK Slaven Belupo
3. ŠN Sveti Martin 1

 

Tekst: Međimurske novine

 

Najava sezone

Najava sezone - Škola nogometa

Sve momčadi Škole nogometa Sveti Martin već više od mjesec dana marljivo treniraju i odigravaju pripremne utakmice kako bi se što bolje pripremile za natjecateljske izazove koji za neke počinju već ovog vikenda. U nastavku se nalazi pregled liga u kojima će se u natjecateljskoj sezoni 2017/2018. natjecati momčadi Škole nogometa Sveti Martin.

HNS – Središte Varaždin – PIONIRI A – U-10 (Izvještaj od 26.-30. kola)

Posljednjim 30. kolom i gostovanjem u Đurđevcu završila je sezona za ekipu limača u-10 u ligi HNS – Središte Varaždin – Pioniri A. Sam završetak sezone, odnosno zadnjih 5 kola rezultatski nije bilo baš najuspješnije za našu ekipu, međutim u tih zadnjih 5 kola odmjerili smo snage s najboljih 5 momčadi naše lige i iako nismo bili rezultatski najuspješniji, hrabro smo se suprotstavili svim ekipama i bili im „tvrd orah“.

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

4:1

NK Polet
NK Međimurje
 
6.kolo, 3.NL Sjever
23.09.2023., 16:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  7.kolo 3.NL-sjever

   NK Pitomača

  -

  NK Polet

  Pitomača, 30.09.2023., 16:00 sati


  prethodno>> 6.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  4-1

  NK Međimurje (Čakovec)

 • 1

Sponzori

Terme Sveti MartinVnukDomingCrnkovic Arka kavana i catering Davor KocenCnc obradaCaffe bar MuraPosel-ZDInfo PointKontrol Biro Motus Energo  TitanioKnauf AC Baumgartner Strnad