PRATITE NAS NA:

Nakon duge zimske dvoranske sezone i odigranih mnogobrojnih turnira i Zimske lige limača u organizaciji Međimurskog nogometnog saveza u subotu 11.3.2017. započeo je proljetni dio sezone u ligi HNS – Središta Varaždin – PIONIRI A za kategoriju U-10.

11.3.2017. u sklopu 16. kola bili smo domaćini NK Virovitica. U jesenskom međusobnom susretu u Virovitici zabilježili smo nesretni minimalni poraz uz puno bolju igru od protivnika, pa smo s pravom računali na pobjedu u ovoj utakmici. Međutim, odigrali smo prilično lošu utakmicu u svim segmentima te smo zasluženo poraženi s 1:4. Strijelac našeg počasnog pogotka bila je Ema Čurin.

Tjedan dana kasnije, 18.3., gostovali smo u Varaždinu kod NK Varaždin. Iako smo odigrali nešto bolju utakmicu nego prije tjedan dana i poveli već u 1. minuti susreta, previše smo griješili u obrani tijekom čitavog susreta i na kraju smo poraženi s ipak previsokih 6:2. Strijelac oba naša pogotka bio je Fran Hočuršćak.

U sklopu 18. kola dočekali smo NK Križevci koji su nas u jesenskom dijelu porazili s glatkih 3:0, a i njihov dobar ulazak u proljetni dio prvenstva ih je stavljao u ulogu favorita. Međutim, od početka utakmice smo pokazali iznimni trud i htijenje, opet zabili gol u 1. minuti preko Frana Hočuršćaka, ali ovaj put i uspjeli vodstvo zadržati do kraja. U tvrdoj utakmici bilo je nekoliko prilika i s jedne i druge strane, međutim rezultat se nije mijenjao od 1. minute i našeg pogotka te smo se veselili prvoj proljetnoj pobjedi.

19.kolo nam je donijelo daleki put u Ždralove. Kašnjenje autobusa na polazak, dolazak u Ždralove tek 20 minuta prije početka utakmice nisu baš bili dobra priprema pred utakmicu. Međutim, odigrali smo prilično dobru utakmicu iako je krajnji rezultat glasio 2:2. Dominirali smo tijekom cijele utakmice, dvaput pogađali okvir vratiju domaćeg vratara, promašili kazneni udarac i imali još puno opasnih situacija pred golom domaćina, koji je iskoristio dvije velike greške u našoj obrani i nažalost morali smo se zadovoljiti samo neriješenim ishodom. Strijelac oba naša pogotka bio je Fran Hočuršćak.

U 20. kolu ugostili smo ekipu NK Koprivnica, tj. momčadi zajedničke škole nogometa NK Slaven Belupo i NK Koprivnica za koju nastupaju dječaci rođeni 2007. godine. Pokazali da smo i danas da iz utakmice u utakmicu napredujemo i igramo sve bolje i zasluženo smo slavili protiv jednog dobrog i kvalitetnog protivnika s 2:0. Naši strijelci bili su Fran Hočuršćak u 8. minuti susreta te Ema Čurin u 33. minuti.

Trenutno se nakon odigranih 20. kola nalazimo na 11. mjestu (od ukupno 16 momčadi) tablice sa skupljenim 21 bodom.

U navedenim utakmicama nastupili su: Ivan Pintarić, Dario Zadravec, Fran Bistrović, Irian Novinščak, Teo Turk, Vanja Tuksar, Mark Oletić, Borna Rihtarec, Leon Novak, Tin Teljega, Ema Čurin, Fran Hočuršćak i Filip David.

 

Trener: Zoran Šardi

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

5:3

Grb NK Podravina
NK Polet
NK Podravina
 
30.kolo, 4.NL Čakovec-Varaždin
09.06.2018., 17:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  Turnir Prijateljstva 2018

   NK Polet - NK Komenda

  -

  USV St.Anna - NK Grobničan

  Sveti Martin na Muri, 13.07.2018., 16:30 sati


  prethodno>> 30. kolo 4. NL ČK-VŽ

  NK Polet

  5-3

  NK Podravina


 • Veterani +

  11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


  NK Mura

   vs

  NK Polet

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


  prethodno>>10.kolo Veterani


  NK Polet

  -

  NK Bratstvo

 • Juniori +

  14. kolo U-17 kvalitetna liga


  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN petica

  Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


  prethodno>>13.kolo


  ŠN Sveti Martin

  4-2

  ŠN Sloga/Strahoninec

 • U-14 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


  prethodno>>175.kolo

  NK Varaždin

  3-1

  NK Polet

 • U-12 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  4-0

  NK Polet

 • U-10 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  6-2

  NK Polet

 • U-8 +

  10.kolo POČETNICI  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN Sloga 09

  Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>9.kolo


  ŠN Sveti Martin

  1-1

  ŽNK Katarina Zrinski

 • 1