PRATITE NAS NA:

U subotu 08.11.2014 godine odigrali smo zaostalo 6.kolo prvenstva za nogometaše U-12. U ovom kolu gostovali smo u Križevcima. Konačni rezultat na kraju je glasio NK Križevci - NK Polet 2:2.

 

Po oblačnom vremenu i mokrom travnjaku u Križevcima, odlično smo ušli u utakmicu i već u 2.minuti poveli, strijelac Leo Vurušić, nakon krasne akcije po desnoj strani. Negdje do desete minute utakmice dobro smo stajali na terenu, a onda u 12.minuti nakon velikih grešaka naših igrača u obrani na desnoj strani primamo pogodak za 1:1. Nakon toga mi smo se nekako tražili, domaćin u tim trenucima bolji, mi smo se malo previše povukli na našu polovicu i u lošoj igri u obrani domaćin stvara dvije dobre šanse za pogodak ali naš golman Niko Perčić u oba navrata odlično reagira i rezultat ostaje nepromjenjen. U 23.minuti domaćini u tom trenutku bolju igru okrunjuju pogotkom za 2:1, nakon opet naših loših reakcija u obrani. Nakon nekoliko savjeta sa klupe, ipak se počinjemo dizati u igri, sada mi više napadamo i u 27. minuti nakon dobre akcije najprije Leo Vurušić pogađa gredu, da bi u nastavku akcije isti igrač asistirao Nikoli Perčiću koji pak postiže pogodak za 2:2, što je bio i rezultat poluvremena. U drugom poluvremenu mi smo bili bolja momčad, nismo više dozvoljavali domaćinima da nam uopće opasno zaprijete, a mi negdje 15.minuta prije kraja imamo čisti zicer za pobjedu ali Alen Galinec ne koristi idealnu šansu (sa centra krenuo sam na domaćeg golmana, te na opće čuđenje pucao sa 25 metara, umjesto da dođe još puno bliže golu, a lopta otišla pored gola ). I još smo jednu dobru šansu imali, u akciji su sudjelovali naš kapetan Fran Heric i Alen Galinec ali u ključnom trenutku Galinec ne dodaje točnu loptu s kojom bi naš kapetan imao lagan zadatak za pogodak. Do kraja se tako rezultat nije mijenjao, ostalo je 2:2, što je kad se sve zbroji najrealniji rezultat, a htio bih još pohvaliti suca ove utakmice koji je odlično vodio ovu utakmicu.

Nakon ove utakmice nalazimo se na 6.mjestu prvenstvene ljestvice, a do kraja polusezone imamo za odigrati još jednu zaostalu utakmicu i to ove subote 15.11.2014. godine na igralištu NK"Polet", a u goste nam dolazi ekipa NK Mladost iz Ždralova. Utakmica počinje u 10,00 sati.


Trener: Zdravko Modlic

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1