PRATITE NAS NA:

Na terenima  NK Polet u Svetom Martinu na Muri 16. i 17. ožujka održan je  dvodnevni selektivni nogometni  kamp u organizaciji Međimurskog nogometnog saveza. Kampu je prisustvovalo 63 djece u uzrastu 2002. i 2003. godište  s područja Međimurja.

Kamp su uz instruktora MNS-a  Dragutina Naranđu  vodili treneri Damir Lepen, Dalibor Gorupić i Zoran Šardi za uzrast  2003., Neven  Bujanić, Danijel  Kojter i Franjo Farkaš za uzrast 2002. te Darko Stamenković za vratare. Drugog dana radu kampa pridružio se i instruktor HNS-a Stanislav Vugrinec koji je tom prilikom pohvalio kvalitetan  rad u školama nogometa  na području Međimurja iz kojih kao rezultat kvalitetnog rada proizlazi tako velik broj mladih talentiranih nogometaša.

Naši igrači pozvani na kamp: Niko Perčić, Martin Lesar, Fran Heric, Dario Mesarić, Dario Šafarić, Leo Vurušić, Jan Haček, Josip Žganec i Marko Rožman.

Autor: Blaženka Heric

 
{youtube}EtOuQng8MvY{/youtube}

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1