PRATITE NAS NA:

 

U srijedu 17.06.2015.godine je u Svetom Martinu na Muri započeo Nogometni kamp Središta Zagreb kojeg vodi instruktor središta Zagreb -  gospodin Sreten Ćuk na kojem učestvuju selekcije U-12(2003.) i U-13(2002.) iz Krapinsko zagorske županije, Zagrebačke županije, Sisačko moslavačke i Karlovačke županije.Kamp se održava od 17.06. pa do zaključno 22.06.
Nakon smještaja u apartmane LifecllasTermi Sveti Martin i odradrađenog sastanaka sa djecom, popodne je odrađen prvi trening. U četvrtak ujutro zakazano je testiranje, a popodne je kupanje i oporavak. U petak ujutro se trenira na sva tri terena NK Polet, dok je popodne u petak su zakazane utakmice.
U subotu 20.06.2015.godine ujutro su ogledni treninzi i predavanja, a popodne opet utakmice između selekcija pojedinih županija. Tokom nedjelje opet su u planu jutarnji treninzi, a utakmice su na rasporedu u popodnevnim satima. U ponedjeljak ujutro igrati će se utakmica između dvije momčadi u kojima će igrati igrači koji su bili najbolji na utakmicama između županija. U ponedjeljak 22.06.2015. godine ujutro na rasporedu su utakmice između najboljih momčadi, dok kamp završava radnim sastankom i analizom kampa.
 
 
 
 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1