PRATITE NAS NA:

Nakon solidno odigranog prvog dijela proljetne sezone, uslijedilo je nešto lošije izdanje drugog dijela, a sve popraćeno velikim brojem izostanka igrača. 

Na nekim utakmicama nismo brojčano  zadovoljavali, kako bi odigrali 11 na 11 s protivnicima, a razlozi tome su bolesti, prve pričesti, firme,  zabrane od strane roditelja itd. tako smo u ostatku prvenstva uspjeli ostvariti jednu pobjedu i to protiv ekipe Koprivnice,  jedina utakmica u kojoj smo bili kompletni.  Sve ostale utakmice smo izgubili:  Mladost (Ždralovi) 2:1, Križevci 3:0, Varteks 4:0, Novi Marof 3:0.

Autor: Danijel Kojter

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1