PRATITE NAS NA:

Odradili smo turnirsko druženje u Prelogu gdje su odigrane četiri utakmice sa vršnjacima Lumena, Preloga, Male Subotice i Međimurja.

Iz tih utakmica  vidi se veliki napredak u odnosu na jesensku sezonu i da smo puno ravnopravniji pa čak od nekih ekipa  i superiorniji. Kako je ovo natjecanje osmišljeno da se svodi na druženja i bez natjecateljskog naboja već privikavanja i  uvođenja u nogometnu igru rezultati nisu bitni, a s gledišta razvoja oni se ni ne smiju isticati kao mjerilo uspjeha. U nedjelju na redu je sljedeće nogometno druženjeu Varaždinu.

Autor: Danijel Kojter

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1