PRATITE NAS NA:

Odlična suradnja nogometnih kubova Polet i Grobničan rezultirala je proširenje suradnje i na mlađe uzraste.

Proteklog vikenda ŠN Grobničan sa svojih stotinu djece u pratnji trenera, roditelja i vodstva kluba boravila je u Svetom Martinu na Muri. Od svog trodnevnog boravka u Termama Sveti Martin, subotnje popodne posvećeno je nogometnim susretima i druženju sa ŠN Sveti Martin. Odigrani su međusobni nogometni susreti u kategorijama početnika, limača, mlađih pionira, pionira i kadeta. Zakazana  međusobna utakmica treneri -roditelji zbog kiše nije održana, već je zajednički  odgledan trening ekipe FK Vardar, tako da atraktivnosti nije nedostajalo. Nakon odigranih utakmica slijedila je zajednička večera i nastavak druženja. U dobroj atmosferi zajedničkog druženja organizirano je i zajedničko gledanje utakmice Hrvatska- Portugal. Zajedništvo u navijanju za naše reprezentativce još  je više zbližilo i povezalo sve članove obiju škola nogometa.

Osim neizmjerne tuge nakon poraza Hrvatske  druženje je proteklo u veseloj atmosferi  zahvaljujući timu roditelja iz škole nogometa i članovima uprave  koji su se pobrinuli da našim gostima ništa ne nedostaje. Stoga zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način pridonijeli organizaciji i provedbi  ovog  prkrasnog druženja.

Autor teksta: Blaženka Heric

 

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1