PRATITE NAS NA:

Osiguravajuća tvrtka Allianz i tvrtka Promming školi nogometa Sveti Martin donirali su novac za kupnju sportskih torbi i ruksaka.

Tako je svako dijete koje igra i trenira u školi nogometa Sveti Martin od najmlađe kategorije U-6 pa do juniora, sveukupno 130 djece dobilo na dar sportsku torbu u crvenoj boji s obilježjima škole i donatora. Najmlađa kategorija U-6 za koje su torbe još uvijek pre velike dobili su ruksake. Ovim putem još jedanput se zahvaljujemo tvrtki Allianz načelu s gospodinom Brankom Braniša i tvrtki Promming d.o.o. te njezinim vlasnicima Nikoli i Miroslavu Novinščak što su donirali novac za nabavku opreme koja će dati veliki poticaj igračima da još više treniraju i razvijaju svoje nogometne vještine.

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1