PRATITE NAS NA:

Predpočetnicima ŠN Sveti Martin je u 4. kolu protivnik bila momčad Omladinac/Sloboda (Novo Selo Rok/Mihovljan) koja je bila bolja rezultatom 10:4.

Sljedeće kolo za naše najmlađe nogometaše na rasporedu je u nedjelju 24.9. na stadionu SRC Mladost u Čakovcu, a protivnik im je domaća ekipa Međimurje/Čakovec. Utakmica je na rasporedu u 12.00 sati.

Početnici su u sklopu 4. kola zabilježili 5:0 poraz od ekipe Međimurja/Čakovec. Iduća utakmica ih čeka u subotu 23.9. u 10.00 sati u Murskom Središću protiv ŠN Sveti Marko.

Limači te mlađi i stariji pioniri ugostili su ekipe Novog Marofa. Limači su slavili uvjerljivu 11:0 pobjedu, a strijelci su bili David Jalušić s 5, Ema Čurin s 4 i Fran Hočuršćak i Irian Novinščak s po jednim pogotkom. Sigurnu pobjedu su zabilježili i mlađi pioniri. U 4:0 pobjedi strijelci su bili Kristijan Krznar s 2 te Niko Trstenjak i Denis Kolmanić s po jednim pogotkom. Stariji pioniri zabilježili su minimalni poraz 3:2, a strijelci za našu momčad bili su Josip Žganec i Rafael Ramić. Sljedeći protivnik našim ekipama je u subotu 23.9. ŠN Sloboda, a utakmice se igraju u Varaždinu od 10.00 sati.

Stariji pioniri koji nastupaju u Ligi pionira pod okriljem Međimurskog nogometnog saveza i ovaj put su bili uvjerljivi i slavili visoku 15:0 pobjedu protiv ŠN Sveti Marko. Sljedeća utakmica za ovu ekipu je u nedjelju 24.9. u Štrigovi protiv ekipe Dubravčana.

U derbiju 6. kola Kvalitetne U-17 lige ekipa juniora bila je u noćnoj utakmici pod reflektorima odigranoj u Murskom Središću bolja od Rudara s 2:0. Strijelci u ovoj utakmici bili su Mario Kovač i Karlo Karlovčec. Sljedeće kolo za juniore je na rasporedu u subotu 23.9. u Hlapičini protiv ŠN Sveti Juraj s početkom u 16.30 sati.

Autor: Zoran Šardi

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1