PRATITE NAS NA:

U ponedeljak, 25.06.2012. odigran je i turnir prvaka za mlađe pionire koji je organiziran na igralištu nogometnog kluba Podturen. Na turnir su plasirale prvoplasirane momčadi : Nk Polet Sveti Martin na Muri, Nk Podturen i Nk Sloga Čakovec. Potpuno zasluženo i suvereno nogometaši Poleta su i treči put zaredom osvojili titulu najbolje momčadi u Međimurju i time dokazali svoju kvalitetu i rad svog trenera Stjepana Perčić. Pogledajte video sa završnice...

 

Pošto su na turniru sudjelovale tri momčadi ekipe su odigrale utakmice međusobno liga sistemom.

REZULTATI:

Nk Polet Sveti Martin na Muri - Nk Sloga Čakovec  5 - 1

Nk Podturen - Nk Sloga Čakovec 9 - 1

Nk Polet Sveti Martin na Muri - Nk Podturen 5 - 2

 

Za rezultat su zaslužni:

Patrik Novak, Roberto Čurin, Patrik Murota, Mateo Bistrović, Denis Zadravec, Antonio Kraljić, Rafael Goričanec, Tin Haček, Mario Modlic, Marko Vuković, Saša Dvanajščak, Roko Oletić, Sabin Koprivec, Karlo Karlovčec, Mateo Kaučić, Petar Tomšić, trener Stjepan Perčić

 

{youtube}9bWHJQXezgI&feature{/youtube}

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1